بدون دیدگاه

لیفت با نخ چیست؟

لیفت با نخ یکی از درمان­ های زیبایی در حوزه پوست است که در سال ­های اخیر به دلیل اثرات مطلوب و عوارض لیفت با نخ به صورت کاملا خفیف و گاهی بدون هیچ عوارضی محبوبیت یافته است و متقاضیان این روش درمانی، به دنبال یافتن بهترین دکتر لیفت با نخ هستند.

بزارین حرف آخر رو اول بگیم، اگر دنبال بهترین کلینیک لیفت با نخ در زعفرانیه  هستید کلینیک پوست و موی دکتر مسعود جعفری آماده ی ارائه ی بهترین خدمات برای شما زیبایی جویان عزیز هست. پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و برای انجام مشاوره ی رایگان با همکاران ما تماش بگیرید.

برای ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.?

لیفت با نخ نوعی روش درمانی است که در آن از بخیه­ های موقتی برای ایجاد لیفت و کشش ظریف اما مشهود در پوست استفاده می­شود. در این روش، متخصص زیبایی به جای از بین بردن شلی پوست به روش­­هایی چون لیزر درمانی یا بوتاکس، با یک جراحی سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی، به سادگی با دوخت قسمت­ هایی از پوست با یک سوزن و نخ بخیه زیست تخریب­ پذیر، قسمت­های شل و افتاده پوست را بالا می­کشد. این امر باعث می­شود پوست صورت سفت و محکم شود.

لیفت با نخ علاوه بر این که برای کشیدن پوست ایده ­آل است، به روش دیگری با پیری مبارزه می­کند، با تحریک ارگانیسم ترمیمی بدن و هدایت موج ­های بزرگ کلاژن به نواحی تحت درمان. این امر به دلیل نقش حیاتی كلاژن در فرآیند پیری بسیار حائز اهمیت است.

لیفت با نخ فرآیند جوان­سازی و ترمیم مداوم پوست توسط بدن را فراهم می­کند. زمانی که نخ وارد پوست می­شود، ارگانیسم­ های ترمیمی فعال می­شوند، چراکه بدن می­خواهد مناطق بخیه شده را التیام بخشد و بخیه­ ها را خارج کند. بدن از نظر بیولوژیکی هنگامی که هر جسم خارجی موجود در درم (غشاء میانی پوست) را حس می­کند­، واکنش نشان می دهد. از آنجا که نخ ­هایی که در لیفت با نخ استفاده می­شوند بسیار اندک هستند، بیمار هیچ دردی را احساس نخواهد کرد.

لیفت با نخ

کاربردهای لیفت با نخ

لیفت با نخ در طیف وسیعی از درمان­ های زیبایی پوست مورد استفاده قرار می­گیرد. اگر به بهترین دکتر لیفت با نخ مراجعه نمایید، متوجه خواهید شد که پزشکان پوست و زیبایی باتجربه، از لیفت با نخ برای بهبود مشکلاتی چون افتادگی ابروها، افتادگی گونه ­ها و برجسته کردن آن و افتادگی و شلی پوست صورت و گردن استفاده می­کنند.

همچنین این روش درمانی به دلیل تأثیرگذاری زود هنگام و نسبتاً طولانی مدت برای درمان خط اندوه و لبخند، جوانسازی پوست، افتادگی پوست فک و چانه و خطوط اطراف دهان کاربرد دارد.

اگر برای انجام این روش درمانی به بهترین دکتر لیفت با نخ مراجعه کنید. برای رفع برخی مشکلات ظاهری بینی و همچنین افتادگی پوست شکم و سینه­ها نیز می­توان لیفت با نخ را انجام داد.

 

بهترین دکتر لیفت با نخ

مزایای لیفت با نخ

لیفت با نخ یکی از طبیعی ­ترین درمان­ ها برای مشکلات شایع پوستی محسوب می­شود. این روش علاوه بر درمان، یک روش پیشگیرانه نیز محسوب می­گردد و دارای مزایای متعددی است، از آن جمله:

 • نتایجی مطلوب بدون هیچگونه آسیب مانند اسکار و زخم بر روی پوست را ارائه می­دهد و روشی کاملاً ایمن است.
 • لیفت با نخ در مقایسه با روش­ های جراحی مانند لیفتینگ نتایج طبیعی­ تری دارد.
 • در درمان غبغب و افتادگی پوست گردن کارآمد است.
 • به دلیل تحریک کلاژن­ سازی روند پیری پوست را کند می­کند.
 • روشی سریع و در عین حال آسان است.
 • به جوان­سازی پوست کمک می­کند.
 • اثرات لیفت با نخ برای سال ها ماندگاری دارد.
 • گزینه­ های بیشتری برای تعریف کانتور صورت ارائه می­دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای لیفت با نخ به مقاله ی “مهم ترین مزایا و معایب لیفت با نخ چیست؟” از همین سایت مراجعه کنید.

بهترین دکتر لیفت با نخ

معایب لیفت با نخ

درمان­ های زیبایی اصولاً درمان ­هایی هستند که در صورتِ انجام توسط پزشک متخصص پوست و مو کمترین عوارض جانبی را دارند. بسیاری از عوارض جانبی درمان ­های زیبایی محور، به دلیل مراجعه به افراد غیر متخصص و ناآگاه اتفاق می­افتد.

لیفت با نخ نیز از درمان­هایی است که دارای کمترین عوارض جانبی و اثرات منفی است و می­توان گفت یکی از ایمن­ترین درمان­های پوستی است. اگر برای استفاده از این روش به بهترین دکتر لیفت با نخ مراجعه نمایید هیچ عارضه جانبی ماندگاری را تجربه نخواهید کرد. بیمار پس از لیفت با نخ، اندکی قرمزی، کبودی و گاهی تورم را در ناحیه تحت درمان تجربه خواهد کرد که بسته به سن بیمار، نوع پوست و محدوده تحت درمان با لیفت، طی 24 ساعت تا یک هفته پس از انجام لیفت این مشکلات مرتفع خواهد شد.

لیفت با نخ چقدر دوام دارد؟

میزان ماندگاری لیفت با نخ با توجه به فاکتورهایی مانند سن متقاضی، تعداد و نوع نخ مورد استفاده در درمان، عمق مشکلات پوستی و کیفیت لیفت با نخ، بین 1 سال تا 5 سال متغیر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزان ماندگاری لیفت با نخ به مقاله ی “عوامل موثر در ماندگاری لیفت با نخ چیست؟” از همین سایت مراجعه نمایید.

مشخصه ­های بهترین دکتر لیفت با نخ

از مهمترین مسائلی که برای انجام لیفت با نخ باید به آن توجه نمود انتخاب کلینیک و پزشکی متخصص و کارآزموده است. بهترین دکتر لیفت با نخ، پزشکی است که دارای ویژگی­های ذیل باشد:

 • بهترین دکتر لیفت با نخ، فردی است که دارای مدرک آکادمیک در حوزه پوست، مو و زیبایی باشد و طی سال­ها تجربه، این روش درمانی را به نحو مطلوبی انجام دهد.
 • یکی از ویژگی­ های مهم بهترین دکتر لیفت با نخ این است که راجع به نوع درمان، موارد لازم در هفته­ های پیش از درمان و مراقبت­های لازم پس از درمان بیمار را آگاه نماید.
 • بسیاری از بیماران به دلیل نگرانی از عوارض جانبی درمان­ های زیبایی دچار سؤالات و تردیدهایی هستند. بهترین دکتر لیفت با نخ فردی است که صبورانه به سؤالات بیمار پاسخ دهد و نگرانی بیمار را با پاسخ­های علمی و منطقی رفع نماید.
 • عموم درمان ­های زیبایی نیاز به دقت و ظرافت دارند. بهترین دکتر لیفت با نخ پزشکی است که زمان کافی برای درمان در نظر بگیرد و طی جلسات درمانی، انجام لیفت را با دقت کافی به اتمام رساند.
 • برخی روش ­های پزشکی برای افراد مبتلا به بیماری­های خاص و افراد آلرژیک مناسب نیستند و ممکن است عوارضی مانند عفونت و نکروز پوست را ایجاد کنند. بهترین دکتر لیفت با نخ پزشکی است که تمام اطلاعات دارویی و بیماری­ های فرد متقاضی درمان را مورد بررسی قرار می­دهد و در صورت احتمال عوارض، بیمار را از انجام لیفت با نخ منصرف کند.
 • علاوه بر تمام این ویژگی­ها بهترین دکتر لیفت با نخ شناخت کافی نسبت به مناسب­ترین نخ­ ها و متریال ­های لازم برای درمان را دارد.

برای یافتن بهترین دکتر لیفت با نخ، علاوه بر پرس و جو از اطرافیان و یا پرسیدن نظر بیمارانی که تحت درمانِ پزشک خاصی هستند، می­توانید با مراجعه به سایت­ های معتبر و مشاهده نمونه جراحی ­ها و درمان ­های صورت گرفته توسط پزشکان باتجربه، بهترین دکتر لیفت با نخ را بیابید.

هزینه لیفت با نخ

هزینه لیفت با نخ بسته به متغیرهایی مانند سن کاندیدای لیفت، نواحی تحت درمان، داروهای لازم و میزان چین و چروک و مشکلات پوستی متفاوت خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه لیفت با نخ به مقاله ی”هزینه ی لیفت با نخ چقدر است؟” از همین سایت مراجعه نمایید.

جمع­ بندی

لیفت با نخ برای رفع مشکلات پوستی شایع مانند چین و چروک و افتادگی پوست در نواحی مختلف بدن کاربرد دارد. برای اثرگذاری مطلوب این روش درمانی ضروری است که به بهترین دکتر لیفت با نخ مراجعه شود. بهترین دکتر لیفت با نخ، پزشکی است که علاوه بر داشتن دانش آکادمیک، صبورانه و با دقت لازم لیفت را انجام می­دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیفت با نخ و انجام مشاوره ی رایگان به کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعفری مراجعه نمایید.

بفرست به دوستات :
فهرست