2 دیدگاه
0
(0)

لیفت با نخ یکی از روش‌هایی است که برای از بین بردن عوارض ناشی از افزایش سن و چین و چروک صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد و از بازده مناسبی برخوردار است. در این مقاله قصد داریم تا عوامل موثّر بر میزان ماندگاری لیفت با نخ را به شما عزیزان توضیح دهیم و اطّلاعاتی را در رابطه با این فرآیند زیبایی به شما عرضه نماییم.

بهترین روش زیبایی پوست بدون جراحی برای لیفت صورت چیست؟ مهم ترین عوارض لیفت با نخ چیست؟ و…

این عمل هم اکنون در سرتاسر دنیا در کلینیک های زیبایی انجام می پذیرد. سوال دیگر نیز میزان ماندگاری لیفت با نخ است که در ادامه بررسی خواهد شد.

لیفت با نخ انواع مختلفی دارد. به عنوان مثال کارشناسان Rejuve از Novathreads برای ارائه درمان های موثر لیفت با نخ به مشتریان خود استفاده می کنند. هنگامی که لیفت با نخ به درستی اعمال شود، می تواند پوست شما را ترمیم کند، هرچند مزایا و معایب لیفت با نخ مانند بقیه روش های زیبایی دیگر وجود دارو ولی ساختار پوست  را سفت کند و شما را بسیار جوان تر نشان دهد. همه این کارها بدون ایجاد هیچ جای زخم یا رفتن زیر تیغ جراحی انجام می شود.

ماندگاری لیفت با نخ
عوامل مختلفی بر میزان ماندگاری لیفت با نخ تاثیر می‌گذارند.

لیفت با نخ چیست و چرا برای از بین بردن چین و چروک صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

لیفت با نخ یکی از روش‌های ساده و ارزان برای از بین بردن چین و چروک صورت محسوب می‌شود و با استفاده از آن می‌توان عوارض ناشی از افزایش سن را به میزان قابل توجّهی کاهش داد. با افزایش سن، توانایی بدن انسان برای بازسازی پوست دچار کاهش می‌شود و چین و چروک‌های متعدد در پوست صورت و دیگر قسمت‌های بدن آشکار می‌شوند.

لیفت با نخ PDO می تواند به شما کمک کند تا علائم پیری را معکوس کنید و از ظاهری جوان تر برای پوست خود لذت ببرید. این نخ ها به معنای واقعی کلمه پوست را سفت می کنند، چین و چروک ها را از بین می برند و پوست شما را بسیار صاف تر نشان می دهند.

به عنوان یک مزیت اضافی، لیفت با نخ PDO تولید کلاژن را بیشتر می کند. این پروتئین فراوان ترین پروتئین در تن است و مسئول استحکام و ساختار پوست شما است. بیشتر چین و چروک ها به دلیل کمبود کلاژن ایجاد می شوند، بنابراین لیفت با نخ می تواند از ایجاد چین و چروک های بیشتر جلوگیری کند و در عین حال حجم بیشتری به پوست شما اضافه کند.

شما می توانید تمام این مزایا را بدون نیاز به هیچ جراحی دریافت کنید! یک تزریق کوتاه تنها چیزی است که برای قرار دادن نخ ها در محل مناسب لازم است، اما هیچ جای زخم و عوارض جانبی ندارد. به معنای واقعی کلمه مانند لیفت صورت بدون جراحی یا زمان بهبودی طولانی بعد از آن است. این مزیت ها در کنار مدت مناسب ماندگاری لیفت با نخ، این عمل را خاص می کند.

بدن انسان در دوران جوانی با تولید پروتئین‌هایی همچون کلاژن و الاستین موجب شادابی و طراوت پوست می‌شود ولی با افزایش سن میزان تولید این پروتئین‌ها به میزان قابل توجّهی کاهش می‌یابد و این مسئله منجر به از دست رفتن طراوت و زیبایی پوست می‌شود. لیفت با نخ در این حالت می‌تواند به شما در از بین بردن چین و چروک‌های پوست کمک نماید و عوارض ناشی از آن‌ها را کاهش دهد. بنابراین، شما می‌توانید با استفاده از این روش ساده و در دسترس زیبایی و طراوت را بار دیگر به پوست خود بازگردانید و از آن لذّت ببرید.

 

 

ماندگاری لیفت با نخ
این روش یک فرایند موقّت برای از بین بردن چین و چروک‌های صورت محسوب می‌شود.

در واقع لیفت با نخ یک عمل زیبایی است که شامل تزریق یک پلیمر قابل جذب به پوست شما می شود. این کار از طریق یک کاتتر کوچک انجام می شود که اطمینان حاصل می کند که “نخ” راه خود را به داخل درم پیدا می کند. خود نخ از پلی دیوکسانون (PDO) ساخته شده است که به راحتی توسط بدن جذب می شود.

زمانی که نخ زیر پوست شما قرار بگیرد، سفت می شود و شکل صورت شما را منحرف می کند و اساساً پوست را در نواحی خاصی لیفت می کند. برای چند ماه در آنجا می ماند، جایی که به سنتز تولید کلاژن در ناحیه درمان کمک می کند. پس از جذب طبیعی، اثرات تولید کلاژن و سفت شدن پوست، یا به نوعی همان ماندگاری لیفت با نخ همچنان وجود دارد.

چه عواملی بر میزان ماندگاری لیفت با نخ تاثیرگذار هستند؟

لیفت با نخ یک روش کوتاه مدّت به منظور از بین بردن چین و چروک‌های صورت و افزایش زیبایی محسوب می‌شود و عوامل متعددی از جمله مراقبت های پس از انجام لیفت با نخ و… بر میزان ماندگاری آن تاثیر می‌گذارند. در این قسمت قصد داریم تا تعدادی از این عوامل را به شما معرّفی نماییم.

سن یکی از فاکتورهای مهم در میزان ماندگاری لیفت با نخ می‌باشد:

پوست انسان یکی از حساس‌ترین بافت‌های بدن محسوب می‌شود و شدیداً تحت تاثیر عوامل مختلف قرار دارد. با افزایش سن، توانایی بدن برای تولید پروتئین‌هایی همچون کلاژن و الاستین کاهش می‌یابد و این عامل موجب کاهش طراوت و زیبایی پوست می‌شوند. همچنین، سلول‌های پوستی به دلیل سرعت تقسیم بالاتری که نسبت به سایر سلول‌های بدن دارند، سریع‌تر از سایر سلول‌ها دچار تحلیل می‌شوند و این عامل موجب ایجاد چین و چروک‌هایی در پوست می گردد.

به همین دلیل، میزان بازده و ماندگاری لیفت با نخ در افراد مسن کم‌تر از افراد جوان‌تر می‌باشد زیرا میزان تحلیل پوست و میزان تولید پروتئین‌های حیاتی در پوست در این افراد کم‌تر دچار کاهش شده است. بطور کلّی، رابطه‌ی مستقیمی بین میزان خاصیت کشسانی و الاستیکی پوست و میزان ماندگاری لیفت با نخ وجود دارد و این ویژگی می‌تواند خود را با افزایش ماندگاری این روش در افراد جوان‌تر نشان می‌دهد.

البته لیفت با نخ تقریبا برای همه مناسب است. اگر از آمپول می ترسید، ممکن است این روش درمانی برای شما مناسب نباشد – اگرچه بیشتر پزشکان هر کاری را انجام خواهند داد تا اطمینان حاصل شود که این روش تا حد ممکن آرام و آرامش بخش است.

ماندگاری لیفت با نخ
میزان ماندگاری لیفت با نخ به عوامل متعددی وابسته است.

 

به طور کلی، اکثر مراجعه کنندگان از مشکلات اعتماد به نفس مربوط به علائم پیری در چهره خود رنج می برند. اگر چین و چروک دارید یا پوست اطراف صورتتان خیلی شل به نظر می رسد، می توانید کاندیدای خوبی برای این عمل جراحی باشید. با توجه به مدت مناسب ماندگاری لیفت با نخ، با این عمل می توانید چهره ی خود را شاداب تر نموده و اعتماد به نفس خود را باز یابید.

میزان خاصیت کشسانی پوست نقش بسزایی را در میزان ماندگاری لیفت با نخ دارد:

همان‌گونه که قبلاً به آن اشاره شد، میزان خاصیت کشسانی پوست رابطه‌ی مستقیمی را با میزان ماندگاری لیفت با نخ دارد و این مسئله می‌تواند میزان بازده حاصل از این روش را تحت تاثیر قرار دهد. بطور کلّی، میزان ماندگاری این روش در افرادی که پوست آن‌ها خشک‌تر و شکننده‌تر از حالت عادّی است کم‌تر می‌باشد و وجود چنین شرایطی می‌تواند میزان ماندگاری حاصل از این فرآیند را به میزان قابل توجّهی کاهش دهد.

همچنین، میزان چربی زیر پوستی افراد نیز نقش مهمّی را در میزان ماندگاری لیفت با نخ ایفا می‌کند و یکی از عوامل تاثیرگذار در این زمینه محسوب می‌شود. بطور کلّی، بالا بودن میزان چربی زیرپوستی نشان دهنده‌ی مناسب بودن بافت مورد نظر برای انجام این روش زیبایی می‌باشد و یکی از نشانه‌های پوست‌های جوان و دارای خاصیت الاستیکی مناسب تلقّی می‌شود. با این حال، میزان خشک بودن پوست نقش مهم‌تری را ایفا می‌کند و میزان چربی زیرپوستی می‌تواند نقش یک عامل کمکی را بر عهده داشته باشد.

ماندگاری لیفت با نخ
سن افراد یک عامل موثّر بر میزان ماندگاری این روش می‌باشد.

میزان مهارت پزشک متخصص پوست و مو:

لیفت با نخ یک فرآیند تخصصی محسوب می‌شود و باید توسّط افراد متخصص و در کلینیک‌های معتبر زیبایی انجام شود. میزان توانایی‌ متخصص زیبایی یکی از عوامل مهم بر میزان بازده این فرآیند همچون سایر فرآیند‌ها می‌باشد و به همین دلیل، این روش باید تنها توسّط افراد باتجربه و ماهر انجام شود.

عدم پیاده‌سازی صحیح این فرآیند می‌تواند مشکلاتی همچون: کاهش بازده، عدم تقارن صورت، کاهش میزان ماندگاری نخ‌ها و جابجایی نخ‌ها را به همراه داشته باشد. بنابراین، همواره خدمات زیبایی مورد نیاز خود را از کلینیک‌های معتبر دریافت نمایید تا با چنین مشکلاتی مواجه نشوید.

شما میتواند با خیالی آسوده به کلینیک پوست و موی دکتر مسعود جعفری، بهترین دکتر لیفت با نخ در زعفانیه مراجعه کنید و در محیطی آرام و کمترین هزینه ی لیفت با نخ پوست خود را زیباترکنید.

تعداد نخ‌های استفاده شده برای لیفت با نخ:

نخ‌های استفاده شده برای لیفت با نخ از نوع نخ‌های جذبی می‌باشند و به همین دلیل، بعد از گذشت مدّتی خاصیّت خود را از دست می‌دهند. بطور کلّی، هرچقدر که تعداد نخ‌های مورد استفاده بیشتر باشد، میزان ماندگاری حاصل از این روش زیبایی افزایش خواهد یافت زیرا بدن انسان به مدّت زمان بیشتری برای جذب نخ‌ها احتیاج خواهد داشت.

ماندگاری لیفت با نخ
نوع نخ از دیگر عوامل موثّر بر میزان ماندگاری این روش عنوان شده است.

نوع نخی که برای لیفت با نخ استفاده می‌شود:

نوع نخ نیز یکی از عوامل موثّر بر میزان ماندگاری لیفت با نخ می‌باشد و نقش موثّری را در بازده این فرآیند ایفا می‌کند. بطور کلّی، نخ‌هایی که در این روش استفاده می‌شوند در دو نوع ساده و خاردار وجود دارند. نخ‌های ساده جزو اوّلین‌ نخ‌هایی هستند که برای انجام این روش زیبایی مورد استفاده قرار گرفته‌اند و از بازده قابل قبولی برخوردار هستند. نخ‌های خاردار نسل جدید نخ‌های تولید شده برای لیفت با نخ می‌باشند و در انواع مختلفی وجود دارند.

این نخ‌ها توانایی تحریک بافت پوست برای تولید کلاژن و الاستیک بیشتر را دارا می‌باشند و به دلیل وجود زوائد متعدد از ماندگاری بیشتری برخوردار هستند و این موارد باعث شده‌اند تا این نخ‌ها به سرعت جایگاه مناسب خود را در کلینیک‌های زیبایی بدست آورند.

ماندگاری لیفت با نخ
نخ‌های خاردار جدید‌ترین نخ‌هایی هستند که برای لیفت با نخ استفاده می‌شوند و در انواع مختلفی وجود دارند.

 میزان ماندگاری لیفت با نخ چقدر است؟

لیفت با نخ یک روش موقّتی برای رهایی از چین و چروک‌های صورت محسوب می‌شود ولی با این حال، از میزان ماندگاری بیشتری نسبت به سایر روش‌های موقّت برخوردار است و می‌توان از مزایای آن در طولانی مدّت نیز بهره‌مند شد. این روش در کوتاه‌ترین حالت توانایی حفظ زیبایی صورت به مدّت 12 ماه را دارا می‌باشد و در صورت برقراری شرایط ذکر شده، آثار آن به مدّت بیش از 3 سال ماندگار خواهند بود. با این حال، در برخی از موارد مشاهده شده است که این روش بیش از 5 سا

در واقع نخ های PDO اثر بسیار طولانی مدتی روی پوست شما دارند. خود نخ واقعی به مدت 4-6 ماه قبل از جذب (توسط فرآیند طبیعی هیدرولیز) در محل عمل باقی خواهد ماند. به این ترتیب، پوست شما را برای تمام این دوره می کشد و سفت می کند، پس از آن پوست در جای خود باقی می ماند و کلاژن به تولید خود ادامه می دهد. به طور کلی، اکثر بیماران ماندگاری لیفت نخ خود را در مجموع حدود 12-15 ماه می بینند.

امیدواریم از مطالب ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیفت با نخ و انجام مشاوره به کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعفری مراجعه کنید.

کلینیک پوست وموی دکتر مسعود جعفری

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد کل امتیازات: 0

اولین نفری باشید که به این نوشته امتیاز می دهید

بفرست به دوستات :
مقالات مهم
مطالب زیر را حتما بخوانید

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سارا
  1400-11-09 12:19

  هزینه ی تزریق چربی تو کلینیک شما چقدره؟

  پاسخ
  • amin azadi
   1400-11-10 21:49

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای اطلاع از هزینه ی لیزر و دریافت مشاوره با شماره های 02122439094-02122439095 تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

تزریق بوتاکس
آیا هایفوتراپی تاثیری بر لاغری دارد؟
فهرست