بهترین مارک ژل برای تزریق صورت چیست؟

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت را می شناسید؟

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت می تواند انواع مختلفی داشته باشد. از آنجایی که امروزه چین و چروک صورت یکی از دغدغه های اصلی هر فردی به خصوص خانم ها به شمار می رود، با انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق صورت می توانند خطوط پوست را از بین ببرند و یکی از روش های درمان رایج می باشد که در بسیاری از کلینیک ها آن را انجام می دهند.

انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق صورت مسئله مهمی محسوب می شود که باید به آن دقت زیادی شود و دلیل آن ویژگی های مختلف ژل های متفاوت است. پس با پزشک متخصص پوست و مو در این زمینه مشورت کنید تا بهترین مارک ژل برای تزریق صورت برایتان تجویز گردد که معمولا پیشنهاد پزشکان ژل های موقت است. زیرا ژل های موقت قابلیت از بین رفتن بین یک تا دو سال را دارند که فرد مورد نظر می تواند در صورت تمایل نوع ژل خود را تعویض کند.

از آنجایی که عملکرد و خاصیت ژل ها با هم فرق دارد و هر کدام می تواند در نوع خود یکی از بهترین ژل ها باشد، به همین دلیل نمی توان گفت بهترین مارک ژل برای تزریق ژل صورت چه مارکی است. پوست هر فردی با توجه به جنس خود، به یک ژل به خصوصی نیاز دارد و هیچ وقت نباید ژل گران قیمت را موثر تر از ژل های ارزان قیمت دانست.

در بسیاری از مواقع عملکرد ژل ارزان قیمت به مراتب از ژل گران قیمت بر روی پوست بهتر بوده است و تاثیر مثبتی بر روی پوست بیمار گذاشته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق ژل به مقاله ی “تزریق ژل چیست؟” از همین سایت مراجعه نمایید.

بهترین مارک ژل برای صورت

 

یکی از بهترین مارک ژل برای تزریق صورت، ژل رستیلن می تواند باشد که خود انواع مختلفی، با مزیت و ماندگاری متفاوتی دارد. برای ساخت ژل رستیلن از مواد غیر حیوانی استفاده می کنند که سرشار از اسید هیالورونیک است.

این نوع ژل پس از تزریق، اثر گذاری بسیار خوبی دارد. از انواع مختلف آن می توان به رستیلن L با ماندگاری ۵/۴ تا ۹ ماه، رستیلن ریفاین با ماندگاری ۱ سال، رستیلن دیفاین ماندگاری ۱ سال، رستیلن لیفت ماندگاری یک سال و رستیلن سیلک با ماندگاری ۶ ماهه اشاره کرد که بیشتر برای از بین بردن چین و چروک اطراف لب و دهان مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی دیگر از بهترین مارک ژل برای تزریق صورت، ژل ژوویدرم می باشد که از قابلیت جوانسازی پوست برخوردار است و مانند ژل رستیلن از اثر گذاری خوب و فوری دارد. یکی از مزایای مثبت این نوع ژل عوارض بسیار پایین آن است که باعث برتری ژل ژوویدرم نسبت به دیگر مارک ژل ها شده است.

انواع مختلف ژل ژوویدرم عبارتند از، ژوویدرم وولبلا با ماندگاری ۱۲ ماهه، ژوویدرم اولترا پلاس ایکس سی با ماندگاری یک ساله، ژوویدرم ولوما با ماندگاری ۲ ساله، ژوویدرم ولور با ماندگاری ۱۲ تا ۱۸ ماهه و ژوویدرم اولترا ایکس سی با ماندگاری یک ساله که بسیار پر کاربرد برای نواحی مختلف صورت هستند.

آیا در مورد ژل صورت چیزی می دانید؟ توضیح دهید؟

ژل صورت به محصولاتی مانند کلاژن، اسید هیالورونیک و هیدروکسی آپاتیت گفته می شود که جواسازی پوست صورت از طریق کاهش یا حذف چین و چروک، افزایش حجم لب و به نوعی جایگزین کردن بافت را به دنبال دارد.

بهترین مارک ژل برای صورت

همان طور که می دانید پوست افراد با بالا رفتن سنشان، موجب چروک و افتادگی می شود که برای رفع آن ها و جلوگیری از افزایش، یکی از راه حل ها، ژل صورت می باشد که هم موقتی و هم به صورت طولانی مدت است که با استفاده از چند تزریق در نواحی مختلف صورت تا حدود زیادی از بین بردن آن ها امکان پذیر است.

هر کدام از ژل های صورت با هدف خاصی طراحی و تولید می شوند که از جمله این اهداف می توان به کاهش چین و چروک و افزایش حجم لب اشاره کرد. پوست با افزایش سن چربی و کلاژن خود را از دست می دهد که بهترین مارک ژل برای تزریق صورت می تواند این چین و چروک ها را پوشش دهد.

با تزریق ژل های اسید هیالورونیک مانند رستیلن و ژوویدرم در زیر چین و چروک ها می توان به نوعی حجم از دست رفته را باز گرداند و به در فرد ظاهری جوان تر ایجاد کند

آیا تاثیر تزریق ژل صورت بعد از مدتی از بین می رود؟

از فاکتورهای مهم ماندگاری تاثیر تزریق ژل صورت، می توان به جنس، نوع فیلر، مدت دوام آن، نقاطی از ثورت که ژل در آن تزریق می گردد و میزان سرعتی که بدن بیمار فیلرها را تجزیه می کند، اشاره کرد. البته در بیشتر موارد، استفاده از ژل های هیالورونیک اسید را برای تزریق در دستور کار قرار می دهند که خود به صورت طبیعی در سطح پوست انسان وجود دارد.

تزریق این نوع از ژل به عنوان بهترین مارک ژل برای تزریق صورت، آبرسانی پوست و رفع چین و چروک را در پی دارد.

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

 اما در طول زمان ممکن است شاهد از بین رفتن نتایج مفید این ژل شوید و دلیل آن تجزیه هیالورونیک اسید در طول زمان است. زمانی که هیچ گونه هیالورونیک اسیدی در سطح پوست یافت نشود، شاهد ظاهر شدن دوباره چین و چروک بر روی پوست خواهید بود و نیاز مجدد به درمان و تزریق ژل پیدا می کند.

زمانی که تزریق فیلر اتفاق می افتد، بدن متابولیسم را برای تجزیه آن شروع می کند. عوامل مختلفی در سرعت متابولیسم و کامل شدن آن تاثیر دارند. زمان باقی ماندن فیلر به نوع فیلر استفاده شده، ضخامت فیلر، منطه ای که تزریق فیلر در آن اتفاق می افتد و نوع تزریق بستگی دارد. از بین رفتن تاثیر فیلر ها در قسمت هایی از صورت که حرکت بیشتری دارند، زودتر می باشد.

استفاده از بهترین مارک ژل برای تزریق صورت و مراقبت های بعد از آن به چه صورت است؟

زمانی که تصمیم به تزریق ژل می گیرید، باید از یک دکتر یا متخصص در این زمینه مشورت بخواهید تا بهترین مارک ژل برای تزریق صورت را به شما پیشنهاد دهد. با بهترین انتخاب مارک ژل، می تواند شاهد تاثیر زود هنگام آن در زیبا شدن صورت و جلوگیری از هر گونه عوارض تزریق ژل باشید. حواستان باشد که ژل های استاندارد باعث از بین بردن خطوط سطحی پوست، خطوط عمیق و بازیابی حجم اولیه صورت می گردد.

افرادی که از پوست حساسی برخوردار هستند، توصیه می شود از ژل هایی با مارک معتبر و نشان جهانی که عوارض بسیار کمی دارند، استفاده کنند.

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

افراد بعد از تزریق ژل برای یک مدت طولانی از قرار گرفتن در برابر نور آفتاب باید خودداری کنند.

استفاده از مواد آرایشی را تا حد زیادی کاهش دهید.

عدم شستن صورت با آب سرد و یخ یکی از مراقبت های بعد از استفاده از بهترین مارک ژل برای تزریق صورت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق ژل صورت و انجام مشاوره رایگان به کلینیک پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعفری مراجعه نمایید.