بدون دیدگاه

کلینیک پوست و مو زعفرانیه – دکتر مسعود جعفری

اگر به دنبال بهترین ها هستید، به کلینیک پوست و مو زعفرانیه خوش آمدید! در کلینیک زیبایی دکتر مسعود جعفری، دانش پزشکی، تجربه حرفه ای و به روزترین فن آوری های جهان دست به دست هم داده اند تا زیبایی را به شکل دلخواه تان درآورند. هدف اصلی ما آسایش شما مراجع عزیز است. از تفکیک فضاهای داخلی و دیزاین محیط کلینیک تا روزآمد ترین دستگاه ها همه در خدمت یک هدف اند و آن هم آسودگی خاطر شما است.

روش ها و متدهایی که در کلینیک پوست و مو زعفرانیه به خدمت گرفته شده اند همه بر پایه نظریه دکتر مسعود جعفری تنظیم شده اند. ایشان به روز ترین روش ها را آنهایی می داند که درد و دوره نقاهت طولانی را از پروسه زیبا سازی حذف کنند. به عبارت دیگر روش های مطلوبی که در کلینیک پوست و مو دکتر مسعود جعفری دنبال می شوند متدهایی هستند که جایگزین روند پردرد جراحی شده اند. یکی از این روش ها که دکتر جعفری در آن مهارت ویژه ای دارند، لیفت با نخ است. این شیوه یکی از شیوه های موفق جایگزین است که تیغ جراحی را از روند زیبا سازی و جوان سازی حذف نموده است.

کلینیک پوست و مو در زعفرانیه

لیفت با نخ : تنها با چند نخ، دوباره جوان شوید!

لیفت با نخی که در دست بهترین دکتر لیفت با نخ در زعفرانیه اجرا می شود، یک روش غیر تهاجمی و ایمن است. این روش جانشین روش های پر درد جراحی است. هدف این متد نوین، جوان سازی پوست و فعال کردن فرآیند کلاژن سازی در بدن است. لیفت با نخ همانطور که از اسمش پیدا است، از نخ های بخیه جذب پذیر استفاده می کند. در واقع دکتر جعفری با زیر سازی پوست و بخیه های زیر پوستی، پوست را دوباره به حالت کشیده و سفت اولیه باز می گرداند و چروکیدگی و افتادگی را از آن می گیرد. با این روش شما صاحب پوستی درخشان، صاف و زیبا خواهید شد. لیفت با نخ در همه جای بدن قابلیت اجرا دارد. از ابرو و صورت گرفته تا لیفت بینی با نخ، سینه و باسن، با این روش مدرن و جایگزین، دوباره طراوت پیشین خود را باز خواهند یافت.

نکته جالب در متد لیفت با نخ کلینیک پوست و مو زعفرانیه، به بیهوشی و مراقبت های پس از عمل مربوط می شود. در این روش دیگر خبری از بیهوشی نیست. به جای بیهوش کردن، تنها از بی حسی موضعی استفاده می شود. زمان این متد مدرن نیز بسته به موضع عمل، بین یک یا دو جلسه طول می کشد. هر جلسه نیز از نیم ساعت تجاوز نمی کند. در این روش از لوله ها یا سوزن های بسیار باریکی به نام کانولا استفاده می شود. نخ ها که بنا به دید متخصص پوست و مو می توانند ساده و سفت کننده یا خاردار باشند، با کمک کانولا به زیر پوست رفته و متخصص با کشیدن این نخ های جذب پذیر، افتادگی پوست را از بین می برد. ماده سازنده این نخ های زیبایی آفرین با طبیعت بدن انسانی سازگاری کاملی دارند و می توانند به بخشی از بافت زیرین پوست تبدیل شوند.

کلینیک زیبایی در زعفرانیه

یک کار معجزه گون دیگری که این نخ ها در کلینیک پوست و مو در تهران انجام می دهند، آزاد سازی کلاژن است. در حقیقت نخ ها فیبروبلاست های پوست را وادار می کنند که روند کاهشی کلاژن را معکوس کند. کلاژن اساسا و بنا به منطق طبیعت با افزایش سن، کاهش می یابد. کار کلاژن این است که پوست را کشیده و جوان و با طراوت نگه دارد. وقتی کلاژن پوست کاهش یابد، روند پیر شدن و افتادگی آن هم سرعت می گیرد. لیفت با نخ سرعت این روند را کم می کند و پوست را به روزهای اوج خود بر می گرداند. البته آزاد سازی کلاژن در کلینیک زیبایی در زعفرانیه به همین روش محدود نمی شود. یکی دیگر از متدهای مدرن و جایگزین جراحی، هایفوتراپی است.

بهترین کلینیک پوست و مو در زعفرانیه

بهترین کلینیک پوست و مو در زعفرانیه

کلینیک پوست و مو زعفرانیه را به خاطر دستگاه های پیشرفته هایفوتراپی اش باید بهترین کلینیک پوست و مو در زعفرانیه دانست. همانطور که اشاره کردیم کلاژن با افزایش سن بنا به طبیعت بدن، کم می شود. این روند کاهشی، کشش پوست را نیز کاهش می دهد. ماهیچه ها نیز با بالا رفتن سن، تحلیل می روند. این روند به افتادگی پوست و آویزان شدگی آن می انجامد. در درمان هایفوتراپی، بافت درمیس، لایه های چربی انباشته زیر پوست و دستگاه ماهیچه ای کلاژن ساز هدف قرار گرفته می شود. بافت درمیس به لایه زیرین پوست گفته می شود.

هایفوتراپی در واقع پرتوهای تمرکز یافته گرمایی را به این سه ناحیه می تاباند. علاوه بر کلاژن سازی، با این روش می توان لاغر شد. این فن آوری نوآمد ترین تکنولوژی در حوزه چربی سوزی و لاغری است. با هایفوتراپی منابع چربی انباشته بدن نشانه گذاری شده و هدف قرار می گیرند. در واقع متخصص پوست و مو با دستگاه پیشرفته هایفوتراپی، چربی های انباشته شده را متلاشی می کند. بدن نیز با این روش به سلول های چربی حساس می شود و دستگاه ایمنی بدن آنها را هدف قرار داده و حذف می کند. روند چربی سوزی بدن تا شش ماه پس از درمان نیز توسط خود بدن و دستگاه پیچیده و هوشمند ایمنی اش ادامه می یابد.

میکرونیدلینگ و معجزه کلاژن های آزاد شده!

یکی دیگر از خدمات کلینیک پوست و مو زعفرانیه دکتر مسعود جعفری میکرونیدلینگ است. این روش در دسته متدهای کم تهاجمی طبقه بندی می شود. در این روش جوان سازی پوست، باز کلاژن هدف اصلی عمل است. البته محدوده درمانی این روش به جوان سازی منحصر نمی شود و برای درمان ناهنجاری های پوستی مانند آکنه اسکار و استرچ مارک یا ترک های پوستی نیز به کار می رود. ابزار اصلی در میکرونیدلینگ یک وسیله قلم مانند است که سوزن های ریز و ویژه ای بر سطح آن جای گذاری شده اند. روش کار این ابزار به این شکل است که با نخستین برخورد سوزن ها با لایه بیرونی پوست، بدن در واقع فریب می خورد. بدن برخورد سوزن با پوست را یک آسیب تفسیر می کند و می کوشد با ترمیم آسیب ها پوست را نوسازی کند. این کار مقادیر زیادی کلاژن را آزاد می کند.

در واقع ابزار مخصوص یا میکروپن دو کار می کند. یکی اینکه ناهنجاری هایی مانند اسکار، ترک پوستی و آکنه را با تحریک بافت پوست درمان می کند. کار دیگر نیز این است که با ترشح کلاژن پوست، جوانی خود را باز یافته و نشانه های پیری و چین و چروک های ملازم آن نیز پاکسازی می شوند.

کلینیک دکتر جعفری بهترین کلینیک زیبایی در زعفرانیه

Venus Viva : گرمایی که زیبایی می آفریند!

یکی دیگر از روش های مدرن و جایگزین جراحی در کلینیک پوست و مو زعفرانیه دکتر مسعود جعفری، نانو آر اف یا نانو فرکشنال است. در این فن آوری که به سیستم Venus Viva نیز موسوم است، از سنجاق های بسیار ریزی استفاده می شود که ناقل گرما هستند. با تماس این ابزار در پوست زخم های میکروسکوپی ایجاد می شوند که بافت های پوستی برای ترمیم آنها کلاژن تولید می کنند. در واقع گرما از راه سنجاق های فلزی، مناطق هدف را در پوست سوزانده و زخم های بسیار ریز و میکروسکوپی پدید می آورد.

بدن در اینجا نیز فریب خورده و روند ترمیمی کلاژن ساز خود را فعال می سازد. در طی این روند ترمیم کننده، پوست سفت و جوان شده و طراوت و تابناکی پیشین خود را دوباره به دست می آورد. با این شیوه مدرن غیر تهاجمی می توان ناهمواری های سطح پوست، برخی منافذ پوستی بزرگ شده، چین و چروک های عمیق، کشیدگی پوست، خط های گردنبند و سایه ها و رنگدانه های پس از ابتلا به آکنه را به آسانی ناپدید ساخت. این عمل یک عمل بدون درد است و در آن از کرم های بی حسی استفاده می شود. دوره نقاهت آن هم در مقایسه با روش های دیگر خیلی کم است. پس از 24 ساعت فرد می تواند به زندگی طبیعی خود باز گردد.

مزوتراپی در کلینیک پوست و مو زعفرانیه

مزوتراپی روش غیر جراحی دیگری است که در کلینیک پوست و مو زعفرانیه با مدرن ترین شیوه های روز دنیا اجرا می شود. در این شیوه مدرن، ترکیب خاصی از مواد بیولوژیک فعال ساز با سوزن های خیلی ریز به پوست تزریق می شود. در این ترکیب، ویتامین ها و عوامل رشد دهنده دیگر با هم در می آمیزند تا پوست را جوان سازند. البته کاربرد آنها به جوان سازی محدود نمی شود. برای برداشتن لکه های پوستی، لکه های بارداری، آب کردن چربی ها، درمان مشکل ریزش مو و بهینه سازی آن و لیفتینگ پوست نیز از این روش کمک گرفته می شود.  شاید فکر کنید که خدمات به همین جا ختم می شوند. اینطور نیست! خدمات کلینیک گسترده تر از این چند مورداند و شامل روش های مدرن و نوین دیگری نیز می شوند.

برای راحتی شما هموطنان عزیز، کلینیک دکتر جعفری مشاوره آنلاین را راه اندازی کرده است. مشاوره پوست و مو در این کلینیک کاملا رایگان است.

نانو آر اف

کلینیک زیبایی دکتر مسعود جعفری بهترین کلینیک پوست و مو در زعفرانیه

به هر حال اگر به دنبال بهترین کلینیک پوست و مو در زعفرانیه هستید، به کلینیک پوست و مو زعفرانیه دکتر مسعود جعفری خوش آمدید. هدف ما، اجرای روش های جایگزین، مدرن و بدون درد زیباسازی است. زیبایی در واقع تنها یک نمای خوش ساخت نیست بلکه بازیابی دوباره جوانی به کمک دانش پیشرفته روز نیز هست. در این کلینیک، با بهترین و پیشروترین روش ها و فن آوری های روز، زیبایی و جوانی را در دسترس تان قرار می دهیم. به کلینیک ما خوش آمدید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
بفرست به دوستات :
مقالات مهم
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

کلینیک پوست و مو در تهران
پی آر پی
فهرست