بدون دیدگاه

هزینه کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی درمان مناسب و ایمنی برای سیاهی دور چشم، سلولیت، ریزش مو و دیگر مشکلاتی که به علت کمبود اکسیژن ممکن است رخ دهد می باشد. از آن چا که این تزریق ساده و ایمن است مطمئنا افراد زیادی به فکر انجام آن افتاده اند ولی در مورد هزینه های آن بی اطلاع هستند. این مطلب به این افراد کمک می کند ببینند آیا این روش درمان از نظر هزینه برای آن ها به صرفه خواهد بود یا خیر.

کربوکسی تراپی

موارد موثر بر هزینه کربوکسی تراپی

1-مساحت منطقه درمان

منطقه درمان در بعضی افراد می تواند فقط زیر چشم، کل صورت، منطقه رویش موی سر، مناطق استریا یا ترک پوستی و پشت دست را شامل شود. مسلما اگر شما یکی از این مناطق یا چند منطقه مثل اطراف چشم و کل صورت را با هم انتخاب نمایید در هزینه ها تاثیر گذار خواهد بود.

کربوکسی تراپی

2-تعداد جلسات انجام کربوکسی تراپی

درمان با این روش به ده جلسه درمان به طور میانگین نیاز دارد. بعضی افراد ممکن است برای رسیدن به جواب به زمان و جلسات بیشتری نیز نیاز پیدا کنند. بنابراین این را در نظر بگیرید که تعداد جلسات مورد نیاز هزینه مشخصی دارند ولی در بیشتر کلینیک ها در صورت تداوم درمان از جلسه دو به بعد تخفیف اعمال می شود.

کربوکسی تراپی

بعضی افراد نیز که تمایل دارند هزینه ده جلسه را یک جا بدهند تخفیف های ویژه ای ممکن است دریافت کنند. اگر مشتری یک کلینیک به خصوص هستید و درمانهای پوستی و زیبایی دیگری نیز انجام می دهید ممکن است مشمول تخفیف مشتریان ویژه شوید.

3-منطقه قرارگیری کلینیک

کلینیک های واقع در مناطق مختلف شهر  یا کلینیک های واقع در شهر های بزرگ ممکن است کمی تفاوت قیمت داشته باشند. ولی لازم است بدانید که کربوکسی تراپی نیاز به تحهیزات خاصی ندارد. هم چنین عوارض ناشی از تزریق به خصوصی ندارد و سرخی طی چند روز برطرف می شود. بنابراین از بابت تزریق نیز جای نگرانی وجود نخواهد داشت. صرفا این اختلاف قیمت بر اساس شهرت کلینیک و خدمات مشتریان آن ها ارائه می شود.

 

کربوکسی تراپی

تخمین قیمت انجام کربوکسی تراپی

طبق اطلاعات به دست آمده هزینه هر جلسه کربوکسی تراپی برای یکی از مناطق مورد نظر مثل اطراف چشم، کل صورت، ترک پوستی یا محل رویش مو حدود 100 الی 250 تومان تخمین زده شده است.

ممکن است نتایج در جلسات اول ظاهر نشود. البته برخی افراد از جلسه دوم می توانند نتایج را ببینند. بنابراین اهمیت دارد که صبور باشید و در جلسات به طور مرتب شرکت نمایید.

کربوکسی تراپی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره به متخصص پوست و مو و کلینیک پوست و مو و زیبایی و لیزر دکتر مسعود جعفری مراجعه کنید.

 

بفرست به دوستات :
فهرست