بدون دیدگاه

سوالات بسیاری در رابطه با هزینه و قیمت جراحی زیبایی فک در ذهن زیباجویان وجود دارند و افراد بسیاری به دنبال راهکارهای مناسبی برای کاهش هزینه‌‌های این جراحی هستند. در این مقاله قصد داریم تا اطّلاعاتی را در رابطه با این جراحی و ویژگی‌های آن به شما عزیزان ارائه دهیم و عوامل موثّر بر هزینه کلّی جراحی زیبایی فک را به شما عزیزان معرّفی نماییم.

 

جراحی زیبایی فک
جراحی زیبایی فک یکی از فرایندهای زیبایی رایج در میان زیباجویان می‌باشد.

جراحی زیبایی فک چیست؟

جراحی زیبایی فک یکی از فرایند‌های زیبایی رایج برای افزایش زیبایی این عضو محسوب می‌شود و بازده بالای آن موجب شده است تا امروزه از این تکنیک بطور گسترده برای رفع مشکلات زیبایی مختلف استفاده شود. در این جراحی، پزشک متخصص توانایی تغییر زاویه فک و یا رفع نواقص مادرزادی فک را دارا می‌باشد و می‌تواند با استفاده از ایجاد برش، جابجایی قسمتی از استخوان فک و یا استفاده از ایمپلنت‌های مختلف ضمن رفع مشکلات مادرزادی و یا اکتسابی این عضو، زیبایی فک را نیز به میزان قابل توجّهی افزایش دهد و موجب جذّابیت بیشتر زیباجویان شود.

فک و چانه جزو عناصر بسیار موثّر در زیبایی صورت محسوب می‌شوند و به همین دلیل است که جراحی زیبایی از چنین اهمیّت بالایی برخوردار است زیرا وجود نقص در این عضو می‌تواند زیبایی قسمت‌های مختلف صورت همچون: لب‌ها، چانه‌ها، دندان‌ها و لثه‌ها را تهدید نماید و زیبایی و جذّابیت صورت زیباجویان را کاهش دهد. در ادامه قصد داریم تا کاندیدا‌های مناسب این جراحی را به شما عزیزان معرّفی نماییم.

 

جراحی زیبایی فک
این جراحی از بازده بسیار بالایی برخوردار است و می‌‌توان از آن برای رفع مشکلات زیبایی متعددی استفاده کرد.

چه کسانی می‌توانند برای انجام جراحی زیبایی فک اقدام نمایند؟

جالب است بدانید که شما می‌توانید بدون وجود هیچ‌گونه نقصی در فک خود برای انجام جراحی زیبایی فک اقدام نمایید و از مزایای آن بهره‌مند شوید. امروزه زیباجویان بیشتر برای تغییر زاویه‌ی فک پایینی و یا تغییر اندازه‌ی آن برای انجام این جراحی اقدام می‌کنند و به دلیل این‌که روش جایگزین مناسبی برای این فرایند زیبایی وجود ندارد، امروزه از این تکنیک زیبایی بیشتر از گذشته برای این منظور استفاده می‌شود.

با این حال، می‌توان با استفاده از این جراحی نواقص زیبایی مختلفی همچون: نواقص مادرزادی فک پایین، دردهای مزمن فک و یا نواحی گیج‌گاهی، عدم قرارگیری صحیح لب‌های زیباجویان بر روی یکدیگر، وجود شکستگی در فک، اصلاح فضای خالی میان دندان‌های بالایی و پایینی (Open Bite)، جلو زدگی فک، عقب‌تر بودن فک و چانه پایینی نسبت به فک بالایی، مشخّص بودن بیش از حد لثه‌ها در هنگام لبخند، کوچک بودن چانه و فک پایینی و عدم تقارن صورت و فک را درمان کرد و از مزایای بیشمار آن بهره‌مند شد.

همان‌گونه که مشاهده می‌کنید، این درمان از کاربردهای فراوانی برخوردار است و به همین دلیل است که امروزه از آن بطور گسترده‌ای برای رفع مشکلات مختلفی استفاده می‌شود و بالا بودن بازده نتایج حاصل از این تکنیک زیبایی آن را به گزینه‌ی مناسبی برای رفع مشکلات زیبایی مختلف تبدیل کرده است.

جراحی زیبایی فک
عوامل متعددی بر روی هزینه و قیمت جراحی زیبایی فک تاثیرگذار هستند.

 

عوامل موثّر بر هزینه و قیمت جراحی زیبایی فک:

عوامل بسیار مختلفی بر روی هزینه درمان تاثیرگذار هستند و این عوامل می‌توانند هزینه‌های کلّی این جراحی را به میزان قابل توجّهی افزایش دهند. در ادامه می‌‌توانید با برخی از این موارد آشنا شوید.

1-هزینه‌های بستری و بیمارستان:

در این رابطه لازم به ذکر است که جراحی زیبایی فک جزو جراحی‌های رایج و عادّی محسوب می‌شود و می‌توان آن را در مطب‌های شخصی و یا بیمارستان‌های خصوصی انجام داد. همچنین، جراحان بسیاری وجود دارند که این فرایند زیبایی را در بیمارستان‌های دولتی نیز انجام می‌دهند و این مسئله موجب کاهش هزینه‌های بیماران شده است و شما با انتخاب بیمارستان‌های دولتی به جای بیمارستان‌های خصوصی می‌توانید هزینه‌های این جراحی را به میزان قابل توجّهی کاهش دهید.

2-دستمزد جراح و متخصص بیهوشی:

این موارد نیز جزو عوامل موثّر بر هزینه و قیمت جراحی زیبایی فک محسوب می‌شوند و می‌توانند هزینه‌های این فرایند زیبایی را به میزان قابل توجّهی تحت تاثیر قرار دهند. این جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود و نمی‌توان با استفاده از بی حسی موضعی آن را پیاده سازی کرد و این عامل باعث افزایش هزینه‌‌های جراحی شده است. حتما جهت انجام درمان به متخصص پوست و مو مراجعه کنید.

3-نوع جراحی زیبایی فک:

همان‌گونه که قبلاً به آن اشاره شد، با استفاده از این جراحی می‌توان مشکلات زیبایی و مادرزادی متعددی را درمان کرد و لازم به ذکر است که هزینه‌های این جراحی‌ها با یکدیگر متفاوت هستند و این عامل موجب ایجاد شدن تغییراتی در هزینه و قیمت جراحی زیبایی فک شده است. بطور کلّی، چنانچه تغییرات مطلوب شما بدون استفاده از ایمپلنت‌ها و صفحات و سیم‌های تیتانیومی قابل اجرا باشند، هزینه‌‌های کلّی این جراحی به میزان قابل توجّهی کاهش خواهند یافت و شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای معقول تغییرات مناسبی را در فک خود ایجاد نمایید و از مزایای فراوان آن بهره‌مند شوید.

 

جراحی زیبایی فک
بیمه‌های درمانی جراحی زیبایی فک را همچون سایر فرایندهای زیبایی تحت پوشش قرار نمی‌دهند.

آیا بیمه هزینه‌های درمانی جراحی زیبایی فک را تقبّل می‌کند؟

بطور کلّی، بیمه‌های خدمات درمانی هزینه‌های هیچ‌کدام از جراحی‌های زیبایی را تقبّل نمی‌کنند و بار مالی این نوع جراحی‌ها بیشتر بر دوش زیباجویان می‌باشد و شما باید قسمت عمده‌ی این هزینه‌ها را پرداخت نمایید. با این حال، چنانچه شرکت بیمه متقاعد شود که این جراحی با هدف زیبایی انجام نمی‌شود، قسمتی از هزینه‌های شما را پرداخت خواهد کرد ولی لازم به ذکر است که دریافت پول برای چنین خدماتی از شرکت‌های بیمه مشکلات فراوانی را برای شما عزیزان ایجاد خواهد کرد. در کل، چنانچه قصد انجام این فرایند زیبایی را دارید ولی هزینه‌ی انجام آن را ندارید، می‌توانید با استفاده از خدمات بیمارستان‌های آموزشی نیازهای خود را برطرف نمایید. در این حالت، جراحی زیبایی فک شما توسّط دانشجویان دوره‌ی تخصص جراحی انجام خواهد شد و شما تنها هزینه‌های عکس‌برداری و بستری شدن در بیمارستان را پرداخت خواهید کرد ولی ممکن است که نتایج حاصل از این تکنیک رضایت شما را جلب نکند.

 

جراحی زیبایی فک
شما می‌توانید با انجام این فرایند زیبایی در بیمارستان‌های دولتی هزینه‌های خود را به میزان قابل توجّهی کاهش دهید.

هزینه و قیمت جراحی زیبایی فک چقدر است؟

همان‌گونه که به آن اشاره کردیم، عوامل مختلفی بر روی هزینه و قیمت جراحی زیبایی فک تاثیرگذار هستند و هرکدام از این عوامل می‌توانند هزینه‌های کلّی شما را به میزان قابل توجّهی افزایش دهند. با این حال، هزینه‌ی این جراحی چیزی در حدود 15 تا 35 میلیون تومان گزارش شده است و عواملی همچون: شهرت و اعتبار جراح و دولتی و یا خصوصی بودن بیمارستان بیشترین تاثیر را بر روی هزینه‌ی این فرایند زیبایی می‌گذارند.

در کل، باید اعتراف کنیم که این جراحی یکی از فرایندهای زیبایی گران قیمت و پر هزینه محسوب می‌شود ولی بازده بالای آن و نبود جایگزین مناسبی برای این فرایند زیبایی موجب شده است تا زیباجویان با شور و شوق فراوانی برای انجام آن اقدام نمایند.

 

امیدواریم از مطالب ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی زیبایی فک و انجام مشاوره رایگان به کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعفری مراجعه کنید.

بفرست به دوستات :
فهرست