بدون دیدگاه

پر قدرت ترین و موثر ترین RF فرکشنال

رادیو فرکانس درمانی (RF) که به آن سفت شدن پوست با فرکانس رادیویی یا آراف نیز گفته می شود ، روشی غیرجراحی برای سفت شدن پوست است.

RF فرکشنال

این روش شامل استفاده از امواج انرژی برای گرم کردن لایه عمیق پوست شما است که به عنوان درم شناخته می شود. این گرما تولید کلاژن را تحریک می کند. کلاژن رایج ترین پروتئین در بدن شما است. این چارچوب پوست شما را ایجاد می کند و به پوست شما استحکام می بخشد.

RF درمانی از سال 2001 برای مبارزه با افتادگی پوست و علائم پیری استفاده می شود. اما پر قدرت ترین و موثرترین آر اف فرکشنال کدام است؟ آیا تمام دستگاه های آر اف فرکشنال خواص مشابهی دارند؟

دستگاه های آر اف فرکشنال در مواردی با هم تفاوت دارند که در تاثیر گذاری دستگاه آراف نقش دارند. پر قدرت ترین و موثرترین دستگاه آراف به اعتقاد پزشکان، دستگاه ترمیا است.

 

دستگاه ترمیا

 

ترمیا (Thermia) تنها و اولین دستگاه ترکیبی Ablative RF است که در آسیا وجود دارد. تجهیزات نانو کاهنده Thermia دارای یک کارتریج سوزنی با فناوری جدید هستند که هر کارتریج مخصوص بیمار با شرایط متفاوت است. این کارتریج 160 میکرو سوزن ظریف دارد و هر میکرونیدل دارای سطح تماس 20 در 150 میکرون است.

مقدار فرسایش با حداکثر تعداد 500 میکرون ، انعقاد و ناحیه آسیب دیده با حرارت در ناحیه 4 میلی متر بر روی پوست قابل کنترل خواهد بود و تراکم انرژی متغیر منجر به مزایای درمان با تجهیزات لیزر فرکشنال میشود. علاوه بر این ، آلیاژهای مورد استفاده در این سوزن ها با بدن سازگار است (آسپتیک) که در صورت تماس با پوست از هرگونه حساسیت و آلرژی جلوگیری می کند.

پر قدرت ترین و موثرترین آر اف فرکشنال

پر قدرت ترین و موثرترین آراف فرکشنال دستگاه ترمیا است. شرکت Venus Concept نسل جدیدی از فناوری را به نام Nano Ablative RF Fractal معرفی کرد که ماهیتی غیرتهاجمی دارد. در این فناوری سطح مقطع سوزن های روی پوست کاملاً ظریف است (حدود یک دهم فناوری های متداول) و تعداد سوزن ها 3 برابر تحت تنظیم مجدد قرار می گیرد.

 آر اف فرکشنال

دستگاه ترمیا در ایران تولید می شود و قطعات داخلی آن توسط مارک های کلاس جهانی از ایالات متحده ، سوئیس و آلمان در زمینه های تخصصی ، همراه با تیم فنی ، مهندسی و طراحی ایران و سوئیس ، طراحی و ساخته می شود.

این دستگاه دارای گواهینامه پزشکی اروپا (CE Medical) و ISO13485 از TÜV آلمان است. در همین راستا ، شرکت ملورین آروین طب ، تحت نظارت معتبرترین و پیشرفته ترین آزمایشگاهها (مورد تأیید اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی ایران) برای همه به کلیه استانداردها و الزامات مربوط به طراحی و تولید تجهیزات پزشکی دست یافته است. فن آوری های مورد استفاده در دستگاه بوده است.

ویژگی های پر قدرت ترین و موثرترین آراف فرکشنال


آر اف فرکشنال

 • 15 درمان از پیش تعیین شده
 • توانایی استثنایی در ایجاد و ذخیره پروتکل های درمانی خاص برای بیماران
 • کنترل کامل و تغییر کامل فرسایش و انعقاد
 • تنظیم هوشمند فرسایش ، انعقاد و اثر حرارتی با استفاده از فناوری ICF به عنوان کاملاً هوشمند برای 15 درمان از پیش تعیین شده
 • روش ها از تعداد عکس در هر جلسه درمان
 • توانایی ارتقا software نرم افزار
 • نرم افزار با استاندارد IEC62304

فواید دستگاه ترمیا؛ پر قدرت ترین و موثرترین آر اف فرکشنال

 • اولین دستگاه نانو فرسایش آسیایی از طریق RF Fractal
 • اولین دستگاه Ablative Nano RF Fractal با 160 میکرو سوزن در ایران ، ترمیا آخرین نسل Nano Ablative RF Fractal
 • مجهز به فناوری اختراع شده (ICFTM)

آ – عملکرد ترکیبی هوشمند از Ablation ، Coagulation & Thermal Effect

ب – انتقال انرژی به هر سوزن بصورت جداگانه و تولید انرژی همگن و یکنواخت و از بین بردن مناطق مرده در اندازه موثر.

ج- توانایی کنترل کامل فرسایش و انعقاد همزمان در حین درمان

د –  تراکم انرژی متغیر مشابه CO2 کسری

ه – قابلیت بازخورد دما در نوک پین ها

 • فناوری بی نظیر میکروسوزن با ابعاد بسیار ریز (کمتر از ضخامت) 150 در 20 میکرون برای ایجاد بالاترین فرسایش نانو
 • بیشترین انرژی در بین دستگاه های موجود با 62 میلی ژول در هر سوزن و انرژی در هر بار در حداکثر 10 ژول (3 برابر دستگاه های مشابه)
 • زمان بهبودی بسیار کم ، بدون درد و PIH حتی در پوست تیره
 • سوختگی غیر اپیدرمی و قابل استفاده برای انواع پوست
 • این هزینه برای سوزن ها در مقایسه با دستگاه های مشابه بسیار مناسب است.
 • 15 درمان از پیش تعیین شده و توانایی استثنایی در ایجاد پروتکل درمانی خاص برای لیفت و ضد پیری ، رویش پوست و سفت کردن ، درمان غیر جراحی پوست
 • نرخ بالای پوشش ، درمان سریع و ایمن

 

 فرکشنال

در نتیجه پر قدرت ترین و موثرترین آر اف فرکشنال یا همان دستگاه ترمیا فواید متعددی دارد و پزشکان آن را به عنوان پر قدرت ترین و موثرترین آراف فرکشنال می شناسند. خواص دستگاه ترمیا آن را از دیگر دستگاه های مشابه مجزا کرده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره ی رایگان به کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعفری مراجعه نمایید.

بفرست به دوستات :
فهرست