6 دیدگاه

هزینه ی لیزر پوست

ما در این مطلب می خواهیم توضیح دهیم هزینه لیزر پوست چقدر است؟ همان طور که می دانید زیبایی برای افراد از قدیم تا کنون بسیار مهم بوده و است و حتی امروزه توجه افراد به شادابی و جوانی و زیبایی خود بیشتر از پیش هم شده است. این مسئله سبب شده که امروزه روش های زیادی برای جوان سازی پوست کشف شود که یکی از بهترین و موثرترین روش های زیبایی و جوان سازی پوست، لیزر پوست است.

کلینیک پوست وموی دکتر مسعود جعفری

از آنجایی که این روش در زیبایی و جوان سازی پوست بسیار موثر است لذا مورد استقبال عموم قرار گرفت و مهم ترین مسئله برای افرادی که خواهان استفاده از این روش هستند هزینه لیزر پوست است. در واقع این افراد تمایل دارند بدانند که هزینه لیزر پوست چقدر است؟ این مسئله سبب شد که ما موضوع این مطلب خود را به هزینه لیزر پوست چقدر است اختصاص دهیم. اگر شما نیز علاقه مند به جوان سازی و زیبایی پوست از طریق لیزر پوست هستید و می خواهید بدانید که هزینه لیزر پوست چقدر است می توانید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیزر پوست به مقاله ی “مهم ترین دانستنی های جونسازی پوست با لیزر” از همین سایت مراجعه نمایید.

هزینه لیزر پوست چقدر است

البته قبل از اینکه توضیح دهیم هزینه لیزر پوست چقدر است ابتدا به تعریف مختصری از لیزر پوست می پردازیم و سپس توضیح می دهیم که هزینه لیزر پوست چقدر است؟

لیزر پوست چیست و هزینه لیزر پوست چقدر است؟

به طور کلی لیزر پوست روشی است که سبب حذف سلول های مرده پوست می شود و در واقع این روش از طریق تخریب بافت آسیب دیده و همچنین تولید کلاژن به جوانسازی پوست و شفافیت آن کمک می کند. در واقع لیزر پوست یک روش درمانی است که با استفاده از تابش های ویژه ای از لیزر  انجام می شود که تنها این تابش ها سبب بهبود و درمان و شادابی پوست می شوند بلکه به آن هیچ ﺁسیب و لطمه ای هم وارد نمی کنند.

با افزایش سن قدرت پوست برای دفع سلول های مرده کاهش می یابد و باید این سول های مرده به طریقی از پوست خارج کرد. تا هم دچار مشکلات پوستی نشویم و هم دارای پوستی شاداب و جوان باشیم. البته علاوه بر افزایش سن عوامل متعدد دیگری مثل مثل نور خورشید، آلودگی هوا ،کشیدن سیگار و استعمال دخانیات، استفاده از مشروبات الکلی، تغذیه نادرست، تغییرات هورمونی و … سبب از دست رفت و کاهش کلاژن پوست می شوند و در نتیجه این عوامل سبب می شود که پوست افراد دچار مشکلاتی همچون چین و چروک، لک، جای جوش و … شود.

هزینه لیزر پوست چقدر است

از این رو یکی از بهترین روش هایی که امروزه هم سبب افزایش کلاژن سازی پوست می شود و هم رفع و بهبود این مشکلات می شود لیزر پوست است. از این رو از جمله کاربردهای لیزر پوست شامل لیزر جای جوش، لیزر صورت برای لک، برطرف کردن چین و چروک های پوست و لیزر موهای زائد می باشد.

به دلیل مزایای زیاد این روش اغلب افراد به دنبال زیبای پوست با استفاده از لیزر صورت هستند و به همین دلیل یکی از مهم ترین دغدغه های این افراد این است که هزینه لیزر پوست چقدر است؟ در واقع برای پاسخ به این سوال باید گفت که هزینه لیزر پوست به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه مطلب به این عوامل اشاره می کنیم.

انواع لیزر پوست چیست و هزینه لیزر پوست چقدر است؟

امروزه از انواع مختلف لیزر برای زیبایی و جوان سازی پوست استفاده می شود که از مهم ترین انواع لیزر پوست می توان به لیزر co2، لیزر N-Lite  و لیزر اربیوم Erbium اشاره کرد.

در واقع لیزر فرکشنال CO2 از مهم ترین و پرکاربردترین لیزرهایی است که امروزه برای رفع مشکلات پوستی و جوان سازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل این امر هم این است که این دستگاه علاوه بر داشتن عوارض پایین تر، ماندگاری اثر بیشتری نیز دارد.

هزینه لیزر پوست چه قدر است

لیزر اربیوم Erbium در مقایسه با لیزر فرکشنال استفاده کمتری دارد ولی با این حال باز هم برای جوان سازی پوست به ویژه برای افرادی که دارای پوست تیره هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

لیزر N-Lite  نسبت به دو روش دیگر از هزینه کمتری برخوردار است ولی تاثیرگذاری دو روش دیگر را ندارد. به همین دلیل از این روش فقط برای رفع نقایص و مشکلات کوچک پوست استفاده می شود. از این رو اگر می خواهید بدانید هزینه لیزر پوست چقدر است باید توجه داشته باشید که یکی از عوامل تعیین کننده هزینه لیزر پوست روشی است که برای لیزر پوست به کار گرفته می شود. لذا هزینه لیزر پوست بسته به انواع لیزر پوست متفاوت می باشد.

انتخاب بهترین کلینیک زیبایی

در رابطه با این سوال که هزینه لیزر پوست چقدر است باید گفت مطمئنا عامل دیگری که تعیین کننده این هزینه است کلینیک پوست و مو انتخابی شما است. در واقع از آنجایی که لیزر ارتباط مستقیم با پوست و زیبایی شما دارد لذا مهم است که حتما برای انجام جوان سازی پوست با لیزر بهترین کلینیک زیبایی در منطقه خود را انتخاب کنید. چرا که کلینیک های حرفه ای و معتبر دارای کادر درمانی مجرب و حرفه ای هستند و ابتدا بررسی های لازم را روی بیمار انجام می دهند و سپس با انجام مشاوره های لازم و همچنین شنیدن انتظارات بیمار، بهترین روش درمانی متناسب با مشکل فرد را برای درمان او در نظر می گیرند. 

لازم به ذکر خواهد بود که کلینیک دکتر مسعود جعفری در تهران یکی از بهترین مرکز لیزر مو در زعفرانیه می باشد. پس درنگ نکنید و برای اطلاع از هزینه ی  لیزر و دریافت وقت با همکاران ما تماس بگیرید.

هزینه لیزر پوست چقدر است

از این رو اگر می خواهید بدانید که هزینه لیزر پوست چقدر است باید بدانید که کلینیک انتخابی شما عامل مهمی بر تعیین قیمت این روش است.

هزینه لیزر پوست چقدر است؟

هزینه ی لیزر پوست نسبت به سایر روش ها مناسب تر خواهد بود. لیزر یکی از روش های زیبایی می باشد که موارد استفاده مختلف و متعددی دارد. در حقیقت از این روش می توان برای از بین بردن مو های زاید بدن، درمان جای جوش، درمان برخی از لکه های پوستی مانند ماه گرفتگی، خورشید گرفتگی و ….، روشن شدن پوست و ….. استفاده کرد. بسیاری از افراد به دلیل هزینه لیزر از انجام این روش صرف نظر می کنند. اما لازم به ذکر می باشد هزینه این روش در مقابل عملکرد آن بسیار ناچیز است. در اینجا قصد داریم به بررسی هزینه ی لیزر جای جوش، لیزر پوست صورت، معرفی مرکز معتبر و …. بپردازیم.

برای پاسخ به این سوال باید گفت که همان طور که در مطالب بالا نیز اشاره نمودیم هزینه لیزر پوست به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از مهم ترین عواملی که تعیین می کند هزینه لیزر پوست چقدر است میزان مشکل پوستی خود بیمار است. چرا که پزشک معالج با توجه به میزان این مشکل، تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر را تعیین می کند. علاوه بر این هزینه لیزر به اینکه قرار است چه ناحیه ای از پوست لیزر شود نیز بستگی دارد.

عوامل دیگری نیز بر هزینه لیزر پوست تاثیرگذارند که از جمله آن میزان دستمزد پزشک و کلینیک انتخابی شما می باشد. البته توصیه ما به شما این است که اگر قصد انجام لیزر و پوست دارید فقط به هزینه این روش توجه نکنید و در انتخاب پزشکی که به حد کافی با تجربه و متخصص باشد نیز وسواس به خرج دهید و پوست خود را صرفا برای این که درمان لیزر شما به صرفه تر باشد دچار مشکلات جبران ناپذیر نکنید.

هزینه لیزر پوست چقدر است

 هزینه ی لیزر جای جوش :

یکی از مهم ترین المان هایی که افراد قبل از انجام لیزر مورد توجه و بررسی قرار می گیرد، هزینه ی لیزر پوست می باشد. به طور دقیق نمی توان قیمت و یا هزینه ی لیزر پوست و جای جوش را بیان کرد زیرا عوامل مختلفی در قیمت نهایی این روش تاثیر گذار می باشد که می توان به شدت عارضه، نوع لیزر، تعداد جلسات و …. اشاره کرد. لازم به ذکر می باشد که لیزر جای صورت به دو صورت چون لیزر ابلیتیو و لیزر غیر ابلیتیو انجام می شود که هر کدام مزیت ها و معایب منحصر به فردی دارند. توجه کنید که انجام هر کدام از این دو روش به تشخیص پزشک بستگی دارد. پزشک با بررسی نوع عارضه و نوع پوست، روش مناسب را انتخاب می کند. در لیزر ابلیتیو لایه ابتدایی پوست تحت شعاع قرار می گیرد و در لیزر غیر ابلیتیو لایه های عمیق پوست تحت شعاع قرار می گیرند. هر چقدر عارضه پوستی شدید ر باشد برای درمان و همچنین دریافت نتیجه به تعداد جلسه های بیشتری احتیاج می باشد که در قیمت نهایی انجام این روش تاثیر بسزایی دارد.

لیزر پوست صورت :

پوست صورت یکی از قسمت هایی می باشد که در زیبایی چهره و همچنین شادابی افراد تاثیر زیادی دارد. ناگفته نماند که پوست صورت و پوست دست در برابر عوامل مختلفی چون آلاینده های موجود در هوا، آلودگی های هوا و …. قرار دارند که باعث صدمه به ان ها می شوند. از لیزر صورت می توان برای از بین بردن مو های زاید و جای جوش استفاده کرد. پوست صورت حساس می باشد، در نتیجه برای انجام این روش باید روش متناسب با نوع پوست و نوع عارضه را مورد استفاده قرار داد که این کار توسط پزشک و کلینیک انجام می شود. برای انجام این روش قبل از هر چیز به سراغ مرکز معتبر و با کیفیت بروید.

اتنخاب مرکز معتبر جهت انجام لیزر پوست صورت :

همان طور که گفته شد اولین نکته در انجام لیزر پوست صورت، انتخاب یک مرکز با کیفیت می باشد. پیشنهاد ما به شما مرکز www.drmasoodjafari.com خواهد بود. از مرکز سابقه طولانی مدت و درخشان در زمینه انجام کلیه خدمات زیبایی مانند میکروبیلدینگ، بوتاکس، لیزر و …. را دارد. مرکز نامبرده به دلیل عملکرد بی نظیری که دارد توانسته سرآمد دیگر مراکز درمانی زیبایی باشد. لیزر صورت در این مرکز به صورت فوق تخصصی و با توجه به نوع پوست انجام می شود. ناگفته نماند که هزینه ی لیزر پوست در این مرکز نسبت به مراکز دیگر مناسب تر خواهد بود. توجه کنید که مناسب بودن هزینه انجام این کار دلیل بر بی کیفیت بودن انجام آن نمی باشد.

جمع بندی

در واقع لیزر پوست از رایج ترین و پرکاربردترین روش های جوان سازی و زیبایی پوست است و به دلیل مزایای زیادی که دارد بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است و به همین دلیل مراجعین لیزر پوست تمایل دارند بدانند هزینه لیزر پوست چقدر است؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت عوامل متعددی تعیین کنده هزینه لیزر پوست هستند که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه پزشک و کلینیک
 • هزینه تسهیلات و بیهوشی
 • هزینه مخارج مراقبت های قبل و بعد عمل
 • میزان مشکل پوستی بیمار
 •  ناحیه پوست که قراراست لیزر شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیزر پوست و انجام مشاوره ی رایگان به کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعفری مراجعه نمایید.

 

بفرست به دوستات :
مطالب زیر را حتما بخوانید

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • MojaCompany
  1400-10-19 03:31

  وقت بخیر من لک های قهوه ای رنگ رو شکم و بازوهام زده میخاستم ببینم حدودا چقدر هزینش میشه ممنونم

  پاسخ
  • amin azadi
   1400-10-25 19:17

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای اطلاع از هزینه ی لیزر و دریافت مشاوره با شماره های 02122439094-02122439095 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • ماندانا
  1400-10-25 15:58

  با سلام
  من لکه های قهوه ای روی دست و پاهام دارم کم هستند که رد زخم هست
  میشه بگین قیمتش چقدره

  پاسخ
  • amin azadi
   1400-10-25 19:16

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای اطلاع از هزینه ی لیزر و دریافت مشاوره با شماره های 02122439094-02122439095 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • حديثه
  1401-04-10 21:03

  سلام لکه های سفیده توی بدنم هس آیا قابل درمان هستند

  پاسخ
  • amin azadi
   1401-04-11 09:55

   سلام دوست عزیز، لطفا اطلاعات تماس خودتون رو تو قسمت تماس با ما پر کنید تا برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیریم.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مدت زمان ماندگاری میکروبلیدینگ چقدر است؟
مهم ترین کاربردهای اندولیفت چیست؟
نام و نام خانوادگی
فهرست