2 دیدگاه

هزینه برداشتن خال با کوتر

برداشتن خال با کوتر به علت عوارض جانبی و خونریزی کم و عدم ایجاد اسکار از محبوبیت زیادی برخوردار است. کوتر در واقع نوعی سوزاندن با امواج الکتریکی با دقت بالا می باشد. جریان برق در این روش کنترل شده و با دستگاه مخصوص است.

هزینه برداشتن خال به عوامل مختلفی بستگی دارد که ان ها را در این مقاله بررسی می کنیم.

نوع و تعداد خال

خال های متعدد و پراکنده با روش کوتر هزینه بیشتری را شامل می شوند زیرا پزشک باید تک تک آن ها را بسوزاند. در جلسه مشاوره نوع خال بررسی می شود و از خوش خیم بودن آن اطمینان کسب می شود. خال معمولی لبه های مشخصی داره و به رنگ قرمز تا قهوه ای دیده می شود. خال های سرطانی یا ملانوما تعداد بالایی دارند و خال ها از حالت عادی خارج شده و شروع به خارش و ترشح می کنند ولی احتمال شکل گیری این خال بسیار کم است.برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ی ” بهرین روش برداشتن خال” از همین سایت مراجعه کنید.

برداشتن خال

تعداد جلسات برداشتن خال

در روش هایی مانند لیزر CO2 که ملانین و رنگ خال هدف قرار داده می شود ممکن است به بیش از یک درمان نیاز باشد ولی درمان خال با کوتر در یک جلسه درمانی به نتیجه مناسب ختم می شود و نیازی به جلسات بعدی نیست. البته در نظر داشته باشید که جلسه مشاوره نیز وجود دارد که می تواند دقیقا قبل از درمان قرار داده شود.

برداشتن خال

پزشک، کلینیک و تجربه درمان

اگر درمان به خوبی انجام نشود روش کوتر که بدون جای اسکار خال را برمی دارد ممکن است سبب ایجاد سوختگی و اسکار شود. به همین علت تجربه پزشک در زمینه برداشتن خال مهم است. هم چنین دستگاه های کوتر جدید تر عوارض جانبی کمتری به دنبال دارند در نتیجه در انتخاب پزشک و کلینیک دقت نمایید.

دستگاه کوتر

در نتیجه برای آگاهی از هزینه برداشتن خال با کوتر لازم است در یک جلسه مشاوره رایگان با پزشک مشورت نمایید تا هم نوع خال شما بررسی شود و هم در مورد روش، هزینه برداشتن خال با کوتر و مراقبت های بعد از درمان به شما توضیحاتی داده شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره ی رایگان به کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعفری مراجعه نمایید.

بفرست به دوستات :
مطالب زیر را حتما بخوانید

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مهنا
  1400-11-25 13:58

  با سلام در دوران بارداری میشه با کوتر خال کوچک پوستی رو برداشت

  پاسخ
  • amin azadi
   1400-11-25 19:56

   سلام وقتتون بخیر
   بله میتونید این کارو بکنید.
   شما میتونید واسه دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های 02122439094-02122439095 تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مهم ترین نکات جوانسازی پوست با آراف
جوان سازی پوست با نانو آر اف
فهرست