بدون دیدگاه

اندولیفت چیست؟

اندولیفت چیست؟ به روشی برای جوانسازی کم تهاجم پوست قسمت هایی از بدن می گویند که توسط لیزر مخصوص انجام می گیرد بنابراین در این روش نیاز به برش پوست، بخیه، بی هوشی و بستری نیست به همین دلیل در کمتر مواردی افراد دچار عوارض و مشکلاتی اینچنینی می شوند در مقایسه با روش های مشابه مانند لیفت صورت جواب بهتری بدست می آید و پوست صورت و بدن دچار اسکار و زخم نمی شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوانسازی پوست به مقاله ی جوانسازی پوست با لیزر از همین سایت مراجعه نمایید.

کارایی اندولیفت چیست؟

حال که در مورد اندولیفت اطلاعات کمی بدست آوردیم باید بدانیم کارایی اندولیفت چیست؟ هدف این نوع لیزر کشیدن و یا لیفتینگ پوست است که با کشیدن قسمت هایی که حالتی چروک دارد باعث از بین رفتن این چین و چروک ها می شود لیزری که در اندولیفت مورد استفاده قرار می گیرد از نوع مادون قرمز بوده طول موج لیزر اندولیفت باعث از بین رفتن چربی های اضافی پوست و در نتیجه سفت شدن آن قسمت از پوست می شود.

این نوع لیزر مانند لیزر موهای زائد نیست که پرتو آن به صورت سطحی بر روی پوست تابیده شود و باعث از بین رفتن آن ها شود در لیزر اندولیفت پرتو ها به صورت باریکه ی نازک نور از منافذ باز وارد لایه های زیرین شده و با آب کردن چربی های آن قسمت باعث سفت شدن پوست و در نتیجه کاهش چین و چروک آن می گردد.

اندولیفت چیست؟

نتیجه لیزر اندولیفت چیست؟

یکی از موارد مهم در این نوع لیزر این بوده که نتایج اندولیفت چیست؟ این لیزر باعث کانتور، سفتی و یک دستی پوست صورت می گردد

موج نوری که وارد لایه های زیرن پوست می شود تبدیل به انرژی گرمایی شده وقتی بافت های بدن این گرما را حس می کند تلاش می کند با خونرسانی این دما را کاهش دهد و با این کار باعث تغذیه پوست و در نتیجه جوانسازی آن می شود.

اندولیفت قسمت هایی مانند بازو، گردن و صورت را که دارای افتادگی ملایم باشد را درمان می کند.

بافت لنفاوی و چربی که عوامل اصلی افتادگی پوست هستند اندولیفت که باعث چربی سوزی می شود سبب کاهش این چربی ها می گردد.

کلاژنها یکی از عوامل مهم استحکام بافت های پوست هستند با انجام اندولیفت تغیراتی در لایه و بافت های پوست ایجاد می گردد که باعث تولید کلاژن می گردد.

در بیشتر موارد چربی های اندک زیر پوست باعث چین و چروک های صورت می شوند اندولیفت با انجام چربی سوزی باعث از بین رفتن چربی ها و صافی پوست می گردد.

مزایای لیزر اندولیفت چیست؟

 • این نوع لیزر بدون نیاز به بی هوشی می باشد
 • نسبت به سایر روش های لیفت صورت دارای هزینه مناسب تری می باشد.
 • بدون هیچگونه اسکار و خونریزی در پوست
 • بهبودی در اندولیفت زمان کمتری نسبت به جراحی می خواهد.
 • به جلسه های درمانی کمی نیاز دارد
 • بدون نیاز به بخیه و برش
 • لیزر اندولیفت از امنیت بالایی برخوردار است.
 • می توان مواردی مانند بوتاکس را در کنار این روش جوانسازی انجام داد.

اندولیفت چیست؟

عوارض لیزر اندولیفت چیست؟

روش اندولیفت دارای عوارض بخصوصی نبوده و فقط ممکن است کمی کبودی در قسمت انجام لیزر ایجاد شود که این کبودی ها هم پس از مدتی از بین می روند.

برخی از ویژگی های مهم اندولیفت چیست؟

اندولیفت بیشتر از نظر ویژگی با جراحی مقایسه می شود بنابراین این سوال پیش می آید که تفاوت جراحی و اندولیفت چیست؟

شاید برخی از افرا بگویند برگشت پذیر بودن گزینه خوبی برای انواع لیفت صورت نیست اما برخی از افراد ممکن است بعد از انجام اندولیفت از ظاهر خود خوششان نیاید در این موارد بعد از چند سال پوست کم کم به حالت اول بر می گردد در جراحی ولی اینگونه نیست فرد ممکن است پس از جراحی از ظاهر خود راضی نباشد اما این روش برگشتی ندارد.

بی هوشی یکی از خطراتی است که جراحی همراه خود دارد در خیلی از موارد شنیده اید که بی هوشی باعث عوارض زیاد و حتی مرگ شده است اندولیفت نیازی به بی هوشی ندارد.

برای جراحی چند روز و برای اندولیفت چند ساعت برای جوان سازی صرف می شود.

عوارض در اندولیفت بسیار کمتر از جراحی می باشد در جراحی که همان ابتدا با بی هوشی ممکن است فرد دچار عوارض جبران ناپذیری شود. بعد از آن ممکن است در هنگام جراحی باعث خونرزی، عفونت و باز شدن بخیه شود که البته این موارد کم پیش می آید.

بهبودی سریع از ویژگی های خوب اندولیفت است افراد بعد چند روز می توانند به زندگی روزانه برگردند و نتایج لیفت را ببینند اما در جراحی باید چند هفته صبر کنید تا نتایج آن مشخص شود.

اندولیفت چیست؟

اثر اندولیفت چیست؟

وقتی با لیزر بر روی لایه های زیرین و سطحی پوست تخریب هایی به صورت کنترل شده انجام می گیرد که باعث می گردد بافت فیبروز تشکیل شود در واقع هر وقت بافتی در بدن آسیب ببیند فیبروز جایگزین می شود تا بافت بتواند خود را ترمیم کند این ترمیم نیز براثر کلاژن سازی انجام می گیرد که این کلاژن سازی توسط بافت فیبروز انجام شده با تولید کلاژن بافت های پوستی خود را ترمیم می کنند که باعث جوانسازی پوست می گردد.

کاربرد های اندولیفت چیست؟

اندولیفت فقط برای جنسیت خاصی نیست و هم خانم ها هم آقایان می توانند این روش درمانی را انجام دهند.

انجام بیشتر روش های جوانسازی در کنار اندولیفت مشکلی ایجاد نمی کند و حتی ممکن است باعث بالا رفتن اثر آن می شود.

اندولیفت را می توان برای قسمت هایی مانند باسن، زانو، مچ پا، دور ناف، لگن و داخل ران استفاده کرد اما بیشتر برای گردن و صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

مراقبت بعد از اندولیفت چیست؟

از زدن کرم های مختلف و همینطور انجام آرایش تا یک روز خودداری کنید.

اگر دارویی توسط پزشکتان برای شما تجویز شد آن را دقیق مورد استفاده قرار دهید.

اگر دچار کبودی شدید برای کاهش از کمپرس یخ استفاده نمایید.

دارو هایی که باعث رقیق شدن خون می شوند مانند وارفاین، الکل، دخانیات، آسپرین و … از مصرفشان تا 3 روز خودداری کنید.

اندولیفت چیست؟

ویژگی های مراکز اندولیفت چیست؟

حال که با ویژگی های اندولیفت آشنا شدیم باید به دنبال کلینیک پوست و مو و مراکز درمانی مناسب برای اینکار باشیم با سرچ ویژگی های مراکز اندولیفت چیست؟ می توانیم بفهمیم بهترین مراکز باید چگونه باشند و با مقایسه آن ها با یک دیگر بهترین مرکز را برای جوامسازی انتخاب کنیم.

موارد زیر باید در بهترین مراکز رعایت شود:

 • سوابق پزشکی فرد باید به دقت توسط پزشک متخصص پوست و مو مطالعه شود و سوال هایی در مورد حساسیت ها و بیماری های او پرسیده شود.
 • توضیح در مورد لیزر اندولیفت و چگونگی انجام آن بر روی پوست فرد
 • اگر فرد دچار آکنه یا هرگونه بیماری پوستی بود باید از انجام اندولیفت خودداری شود
 • توضیح در مورد فرد چند جلسه باید برای درمان به مرکز مراجعه کند؟
 • استفاده از بهترین دستگاه های لیزر و ضد عفونی کردن پس از هر بار استفاده
 • هزینه های هر جلسه باید به فرد گفته شود
 • فرد در صورت بارداری و شیردهی باید از انجام اندولیفت منع گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره ی رایگان به کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعفری مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

بفرست به دوستات :
فهرست