بدون دیدگاه

مشاوره پوست و مو چه کسی است

قلب؟ کلیه؟ کبد؟ کافی است که از زبان پزشکی نام این اعضا را بشنویم تا از ترس به لرزه بیفتیم. اما وقتی نوبت به مشاوره پوست و مو برسد، نفس مان به حال طبیعی بر می گردد. اما حقیقت این است که پوست و مو علاوه بر اینکه انسان را زیبا نگه می دارند، یک نشانه شناسی دقیق از مشکلات یا بحران های کارکردی بدن را در خود پنهان کرده اند. مشاور پوست و مو، زبان این نشانه شناسی را به خوبی می شناسد. به زبان بهتر مشاور پوست و مو متخصص زبانِ پوست و مو است و آن را برای شما ترجمه می کند. با این مشاوره شما با زبان پنهان بدن آشنا خواهید شد.

در همین ابتدای مقاله یک خبر خوب برای زیبایی جویان عزیز داریم. آن هم این است که شما می توانید با پر کردن فرم در قسمت تماس با ما از اولین مشاوره پوست و مو رایگان خود استفاده کنید.

مشاوره پوست و مو

در حقیقت عامل مشاوره پوست و مو یا مشاور پیش از هر چیز، یک متخصص آموزش دیده است. در واقع همانطور که یک پزشک در حوزه قلب و مشکلات آن و شیوه های نگهداری از سلامت اش تخصص دارد، مشاور پوست و مو هم در حوزه پوست و مو یک تخصص جامع دارد. پس در بازار آشفته کنونی، فقط باید به تخصص و تجربه اعتماد کرد و فریب هر تبلیغی را نخورد.

مشاوره پوست و مو با مشاوره پوست و زیبایی تفاوت دارد. مشاور پوست و زیبایی برخلاف مشاور پوست و مو معمولا در زمینه پوست آموزش تخصصی ندیده است. با این حال در حوزه های جوان سازی آن آموزش ها و دوره هایی دیده است. بر اساس مقررات نظام پزشکی یک متخصص پوست و زیبایی اجازه تجویز دارو و آزمایش های هورمونی را ندارد. تنها می تواند برای جوان سازی پوست پیشنهادهایی به شما بدهد. اما مشاور پوست و مو همه این امتیازات را با هم دارد.

مشاوره پوست، مشاوره مو

شما با مشاوره پوست و مو، 3000 بیماری را در آستانه خیز برداشتن شناسایی خواهید کرد. در جهان، چکاپ کردن دوره ای پوست و مو یک شیوه جا افتاده برای اطمینان از سلامت پوست و مو و به طور کلی سلامت عمومی بدن است. پوست و مو علاوه بر اینکه از عناصر اصلی تعریف زیبایی هستند، راهی برای شناخت رازهای پنهان بدن نیز هست. در واقع تخصص پوست و مو یکی از تخصص های پر طرفدار است که پزشکان پس از اتمام دوره پزشکی عمومی، در آن ادامه تحصیل می دهند. به این ترتیب توانایی تخصصی تشخیص و درمان بیشتر از 3000 بیماری را در این رابطه پیدا می کنند. بله درست شنیدید! پوست و مو می توانند شما را از آسیب های بیش از 3000 بیماری نجات دهند. به این دسته از متخصصان درماتولوژیست می گویند.

با مشاوره پوست و مو، همیشه نیرومند و جوان می مانید. پوست در واقع بادیگارد بدن است. سراسر اعضای درونی را پنهان می کند و در عین حال همچون یک هشدار دهنده هر نوع تغییری را در کارکرد بدن گزارش می دهد. اگر بخواهیم از تمثیل استفاده کنیم باید پوست را یک صفحه نمایشگر بزرگ بدانیم که دگرگونی ها و اختلالات داخلی جسم انسان را به زبانی نمادین نشان می دهد.

درماتولوژیست، متخصص رمزگشایی از این زبان است. این متخصصان می توانند با وارسی پوست، بیماری های خطرناکی همانند تیروئید، بیماری های کبد، بیماری های معده، سرطان پوست و بیماری های کلیه را شناسایی کنند. آنان بسته به تجربه و تخصص خود عمل های سرپایی مثل بیوپسی یا خال برداری تا عمل های بزرگ تری مانند جداسازی کیست پوستی را انجام می دهند. البته کار به همین جا ختم نمی شود. در حقیقت کار یک درماتولوژیست باتجربه گسترده تر از این چیزها است. بیماری های خطر آفرین و ترس آوری مانند سرطان پوست و پسوریازیس نیز تنها به دست متخصصان کارکشته پوست و مو درمان پذیر است.

مشاوره پوست رایگان

زیبایی و دشمنان آن : با یک مشاوره زیبا بمانید!

از کارهای شناخته شده متخصص پوست و مو یا در واقع تنها مرجع معتبر مشاوره پوست و مو، جراحی پلاستیک یا همان عمل زیبایی است. شاید با خود فکر کرده اید که قطعا دیگر به همه تخصص های درماتولوژیست ها اشاره کرده ایم و توانایی های آنان به همین جا ختم می شود. اما حقیقتا اینطور نیست. یک متخصص باتجربه پوست و مو می تواند مشکل ریزش مو و طاسی، بیماری های قارچی، مشکلات ناخن و اختلالات و هزاران بیماری کوچک و بزرگ دیگر را تشخیص داده و درمان کند.

با این حال آگهی های مشاوره پوست و مو همه جای شهر را پر کرده اند. آیا باید به همه آنها اعتماد کرد؟ خیر! پوست و موی شما مانند ویترین شخصیت اجتماعی تان عمل می کنند. طبیعی است که برای نگهداری از آنها باید به یک متخصص آموزش دیده مراجعه کرد. دکتر مسعود جعفری که فارغ التحصیل قطب و مرجع علمی پوست ایران، یعنی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران ( بیمارستان رازی ) هستند عقیده دارند همانطور که برای درمان بیماری های قلبی نزد هر پزشکی نمی رویم، برای مشاوره پوست و مو نیز نباید به هر تبلیغی اعتماد کنیم. در واقع بهترین مشاوره را پزشکی می دهد که تخصص پوست و مو را از یک مرکز علمی معتبر گرفته باشد و در زمینه کاری خود تجربه کافی اندوخته باشد.

کلینیک پوست و مو دکتر مسعود جعفری و راز زیبا ماندن!

از آنجا که زیبایی نیز زیر شاخه ای از تخصص پوست و مو است، یک متخصص پوست و مو، دکتر زیبایی نیز به شمار می آید. به همین دلیل بیشترین کسانی که برای مشاوره پوست و مو به کلینیک پوست و مو دکتر مسعود جعفری مراجعه می کنند، به خاطر آوازه کلینیک در حوزه زیبایی به آن سر می زنند.

در این کلینیک علاوه بر درمان بیماری های پوست و مو کارهایی همچون خال برداری، مزوتراپی، پاکسازی پوست، لیفت با نخ بینی، رفع چاقی موضعی، تزریق ژل، لیفت با نخ، تزریق بوتاکس، لیزر موهای زائد، تزریق چربی و عمل های زیبایی دیگر انجام می شود. همه این کارها نیز با کم ترین درد و با مدرن ترین روش های روز دنیا انجام می شود. این کلینیک در زعفرانیه واقع شده است.

دکتر مسعود جعفری تخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر را زیر نظر بهترین استادان این رشته در ایران گذرانده اند. پس از آن در کلینیک تخصصی بیمارستان رازی که به دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران وابسته است، به کار پرداخته اند. علاوه بر کار در این مرکز معتبر پوست، مو و زیبایی در بیمارستان بعثت نیروی هوایی نیز مشغول بوده اند. از مکان های دیگری که در آنها به تجربه اندوزی پرداخته اند می توان به کلینیک تخصصی پوست و مو آرمان الهیه و کمالی، درمانگاه شهر پرند، درمانگاه دارالشفاء حضرت مهدی (عج) قرچک ورامین اشاره کرد. از سال 1397 نیز مطب شخصی خود را در زعفرانیه گشوده و با به کارگیری به روز ترین شیوه های زیبایی روز به روز به مراجعان خود افزوده است.

کلینیک زیبایی دکتر مسعود جعفری مشاوره پوست

با یک مشاوره پوست و مو، تیغ جراحی را فراموش کنید!

از جمله این روش های نوین لیفت صورت با نخ است. پس از مشاوره پوست و مو و تکمیل مراحل تشخیص بهترین روش جوان سازی پوست توسط دکتر، این روش اجرا می شود. واقعیت تلخ زمان این است که چهره به مرور چروکیده و شل می شود. تا چند سال پیش برای درمان شل شدگی صورت و افتادگی آن راهی به جز جراحی لیفت صورت فراهم نبود. یعنی جراح، پوست اضافه را بر می داشت. این شیوه دوره نقاهت بلند مدت و دشواری های خاص خود را داشت.

در این روش مدرن، تیغ جراحی کنار گذاشته می شود. به جای آن نخ بخیه و مهارت جراح دست به دست هم می دهند تا پوست را بدون هیچ شکافی جوان سازند. در واقع جراح با کارهایی که در زیر پوست انجام می دهد، آن را بالا آورده و سفت می سازد. جراح این کار را با بخیه های جذبی یا موقت انجام می دهد. شما بدون آنکه با دردسرهای شیوه های قبلی یعنی جراحی لیفت صورت درگیر شوید، صاحب یک پوست جوان و زیبا خواهید شد.

یک مزیت دیگر این شیوه، آزاد سازی مقادیر زیادی از کلاژن است. کلاژن یک پروتئین ترمیم کننده است. بدن در ترمیم زخم ها از این پروتئین بهره می برد و پوست جوان جایگزین پوست آسیب دیده می کند. اما متاسفانه این پروتئین با سن انسان رابطه معکوسی دارد. هر چه سن ما بالاتر برود تولید این پروتئین جوان ساز و ترمیم کننده کم تر می شود. خاصیت این بخیه ها در این است که مناطق بخیه شده را دوباره به ترشح این پروتئین نادر تشویق می کنند. پوست در این مناطق سرزنده و جوان می شود و تابناکی جوانی دوباره به پوست باز خواهد گشت.

کلینیک تخصصی پوست و مو - دکتر مسعود جعفری

مشاوره پوست و مو آنلاین، مشاوره پوست و مو رایگان

در کلینیک پوست و مو دکتر مسعود جعفری مشاوره پوست و مو رایگان است. البته در این کلینیک یک خدمت دیگر نیز به هموطنان عزیز شده است. سرویس مشاوره پوست و مو آنلاین برای آسایش شما هموطن گرامی راه اندازی شده است. شما هر مشاوره پوست یا مشاوره مویی که نیاز داشته باشید می توانید به صورت حضوری یا آنلاین از دکتر بپرسید تا بهترین، مدرن ترین و کم درد ترین شیوه ها به شما پیشنهاد شود. با ما زیبایی تان را همیشه جوان نگه دارید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
بفرست به دوستات :
مقالات مهم
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

صفحه ی اصلی سایت
کلینیک پوست و مو در تهران
فهرست