انجام مزوتراپی برای درمان ریزش مو

کلینیک پوست و مو- ریزش مو

مردها به دلیل الگوی طاسی مردانه، بیشتر از زنان در معرض ریزش مو هستند اما نازک شدن و ریزش مو در زنان، متداول و هم چنین ناراحت کننده است. ممکن است دلایلش موقتی باشد، مانندکمبود یک ویتامین.

فشار جسمی و تاثیرات دوران بارداری نیز از علل ریزش مو است. موی بلند، کوتاه و یا براق بیش از آنچه تصور می شود برای خانم ها مهم است و برای بسیاری از خانم ها مو بیانگر شخصیت آنهاست. اگر موهای یک خانم شروع به ریزش کند، برای وی بسیار ناراحت کننده و ترسناک خواهد بود. روش­های مختلفی برای درمان ریزش مو وجود دارد، یکی از این روش­ها درمان به وسیله مزوتراپی است.

کلینیک پوست و مو- ریزش مو

مزوتراپی از طریق رساندن مواد مغذى و ویتامین ها، بهبود جریان خون، تحریک رویش مو، بهبود سبوره و خارش منجر به کاهش ریزش مو می شود.  در این روش محلولی از عصاره های گیاهی، داروها، ویتامین ها و … در مقادیر میکروسکوپی به پوست سر تزریق می شود. در واقع به جای اینکه از راه دهان خورده شود مستقیما به داخل پوست تزریق می شود. تزریق های متعدد توسط دستگاه مزوتراپی در فواصل منظم در پوست صورت می گیرد. در نهایت مزوتراپی با افزایش سطح کلاژن پوست، موجب تقویت و کاهش ریزش مو می گردد.

بفرست به دوستات :
فهرست