بدون دیدگاه
0
(0)

 

مراقبت های بعد از تزریق ژل پروفایلو

پروفایلو یک ژل بر پایه هیالورونیک اسید که از تاثیر گذارترین ژل های موجود در بازار و درمان های پوستی شناخته شده است. ژل پروفایلو پس از تزریق در بافت توزیع می شود و ظرف مدت یک ماه 4 نوع مختلف از کلاژن و الاستین را تحریک می کند.

این ماده نیازی به ماساژ دادن ندارد و هیچ گونه بر آمدگی بر جای نمی گذارد. ژل پروفایلو یکی از بالاترین غلظت های هیالورونیک اسید را در بازار دارد و جایزه بهترین محصول ابتکاری سال را در حوزه زیبایی دریافت کرده است.

ژل پروفایلو

تزریق ژل پروفایلو یک روش نوین و تاثیرگذار برای بهبود وضع ظاهری پوست صورت، گردن یا دست برای داشتن پوستی جوان تر و بی چین و چروک می باشد. تزریق ژل پروفایلو این روز ها بسیار محبوب می باشد و در این مقاله مراقبت های مورد نیاز پس از تزرق ژل پروفایلو را بررسی می کنیم.

انتظارات و مراقبت های بعد از درمان با ژل پروفایلو

به دلیل انتشار پذیر بودن ژل پروفایلو در هر سمت صورت حدود پنج تزریق کافی خواهد بود که این برای کسانی که به این روش درمانی علاقمند شده اند خبر خوبی است زیرا با کاهش تعداد تزریقات درد و ناراحتی افراد نیز کاهش می یابد و استفاده از مواد بی حس کننده در منطقه تزریق در افراد حساس اختیاری خواهد بود.

ژل پروفایلو

بلافاصله پس از تزریق ژل پروفایلو نتیجه قابل مشاهده است. افراد متوجه یک جوانسازی طبیعی و در عین حال قابل ملاحظه در پوست خود می شوند. افزایش استحکام، کشش و بهبود کیفیت پوست حدود شش ماه باقی می ماند. پس از یک ماه نتایج به اوج خود می رسند و افراد متوجه تغییر و بهبود کیفیت پوست و کاهش چروک های پوستی می شوند.

ژل پروفایلو

بلافاصله پس از درمان ممکن است در مناطق تزریق کمی قرمزی و احساس خارش وجود داشته باشد که به آرامی طی 24 ساعت از بین می رود. اگر نسبت به هیالورونیک دچار حساسیت هستید یا در مادران باردار یا شیرده نمی توان از این روش استفاده نمود.

توصیه می شود از این ژل در دو یا سه نوبت استفاده شود. بدین صورت که مثلا شش میلی لیتر ژل در سه جلسه به صورت ماهیانه تزریق شود تا بهترین نتایج حاصل گردد. در صورت زیاد بودن چروک ها توصیه می گردد 8 میلی لیتر در چهار جلسه پراکنده شود.

ژل پروفایلو

هیالورونیک اسید به طور کامل توسط پوست تجزیه می شود و پس از شش ماه اثری از آن نمی ماند و نیاز است درمان تکرار شود. از آن جا که هیالورونیک اسید نقش آبرسانی به پوست را ایفا می کند حتما پس از تزریق مقدار کافی آب بنوشید و متوجه شادابی صورت خود شوید.

پس از تزریق ژل پروفایلو می توانید به فعالیت های روزانه خود بدون هیچ مشکلی باز گردید ولی توصیه می شود پس از این روش از آرایش کردن بپرهیزید.استفاده از لوزم آرایش معدنی موردی ندارد و می توانید پس از تزریق در کلینیک از ان ها استفاده کنید تا قرمزی ناشی از تزریق ها را کاملا محو کنید.

ژل پروفایلو

 هم چنین رفتن به باشگاه، سونا، اتاق بخار یا شنا در روز تزریق توصیه نمی شود.

از لمس قسمتی از صورت که تزریق ژل  در آن صورت گرفته خودداری نمایید. به ماساژ دادن پوست پس از این روش نیاز نیست.

ژل پروفایلو

آیا تزریق ژل پروفایلو ایمن است؟

پروفایلو از هیالورونیک اسید که یک محصول کاملا زیستی است سالهای اخیر مورد استفاده قرار گرفته است و از تمام افرادی که درمان کرده است گزارش هیچ  گونه مشکل یا عوارضی دریافت نشده است که این نشان از ایمن بودن این روش درمانی دارد.

ژل پروفایلو

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ژل پروفایلو به متخصص پوست و مو و کلینیک پوست و مو و زیبایی و لیزر دکتر مسعود جعفری مراجعه کنید.

کلینیک پوست وموی دکتر مسعود جعفری

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد کل امتیازات: 0

اولین نفری باشید که به این نوشته امتیاز می دهید

بفرست به دوستات :
مقالات مهم
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

میکرودرمی برای جوانسازی پوست| میکرودرمی چیست؟
هزینه ژل پروفایلو چقدر است؟ عوامل تاثیر گذار در ژل پروفایلو
فهرست