لیزر موهای کرکی

موهای کرکی که رفع آن به مراتب سخت تر از موهای عادی و زبر است در بیشتر زنان به دلایل هورمونی و ژنتیک رشد پیدا می کند. تعدادی از روش های درمانی مختلف وجود دارد که می تواند موهای زائد را در زنان به صورت موهای ظریف صورت را کاهش دهد و یا از بین ببرد.

لیزر مو

لیزر موهای کرکی سال ها قبل ممکن نبود زیرا تکنولوژِی لیزر به این صورت است که رنگدانه (ملانین) موجود در مو را هدف قرار می دهد. به همین دلیل بهترین متقاضیان لیزر کسانی بودند که موهای تیره و پوست روشن داشتند. اما موهای کرکی اغلب بسیار نازک و حاوی رنگدانه کمتر نسبت به موهای ضخیم هستند.

با پیشرفت فناوری لیزر و طیف وسیع علاقمندان درمان با این روش به علت مزایایی مثل دائمی بودن و عوارض جانبی کمتر این روش نسبت به دیگر روش ها دستگاه های جدیدی روانه بازار شدند. دستگاه های جدیدتر قابلیت اثر بر روی موهای کرکی را دارند هر چند باید این نکته را در نظر گرفت که هنوز اثر این لیزر ها به حد اعلا نرسیده ولی در کاهش موهای کرکی موثر هستند.

بهترین مرکز لیزر

لیزر موهای کرکی 

تکنیک های لیزر موهای زائد ممکن است نتایج طولانی تر در موهای ضخیم داشته باشند اما در مورد موهای ظریف چالش بیشتری دارند.

لیزر موهای زائد برای موهای ضخیم (جایی که از پرتوهای نور برای از بین بردن موها استفاده می شود) – برای موهای تیره و ضخیم روی صورت ، می توانیم از لیزرهای Alexandrite و Nd: Yag بسته به رنگ پوست استفاده کنیم. اگر مو به اندازه کافی ضخیم باشد ، می توان آن را برای مدت طولانی تری از بین برد ، اما ممکن است نیاز به درمان های اضافی باشد.

قبل و بعد لیزر مو

لیزر برای موهای ریز: Revlite یک نسل جدید لیزر Q-Switched Nd: Yag است. این یک لیزر بسیار منحصر به فرد است زیرا بر خلاف بیشتر لیزرهای کاهش مو ، این لیزر موهای ریز را به طور موثری هدف قرار می دهد. لیزر با استفاده از مهندسی Q-switched انرژی پالس بسیار سریع و کوتاه تولید می کند و باعث می شود بافت سالم در معرض تجمع حرارتی قرار گیرد تا یک درمان ایمن ، سریع و موثر باشد.

 این فناوری جدید از انرژی فوتوآکوستیک استفاده می کند. پالس های کوتاه نور به فولیکول مو نفوذ کرده و هر عاملی را که مسئول رشد مو هستند مختل می کند. در لیزر موهای کرکی بر خلاف روش دیگر لیزر موهای زائد برای موهای ضخیم ، شما نیازی به تراشیدن ناحیه درمان ندارید اما طول موها نباید بیش از 2 سانتی متر باشد.

لیزر مو

در ابتدا ممکن است متوجه شوید موهایتان بلوند یا بی رنگشده است وبعد از چند جلسه مشاهده کنید که موها نازک و ریزتر می شوند ، در بعضی موارد موها سرانجام می ریزند اما همه از بین نمی روند ، در بیشتر موارد کاهش مو وجود دارد و روشن شدن مو که باعث می شود این نوع موهای ناخواسته قابل کنترل و کمتر به چشم بیایند.

موهای کرکی

لیزر موهای کرکی با Revlite یک راه حل عالی برای مدیریت این نوع موهای کرکی است. این یک درمان سریع است و شما مجبور نیستید موها را بتراشید و این یک درمان بسیار راحت و بدون هیچ گونه ناراحتی است در حالی که همزمان جوان سازی و کاهش رنگدانه دارید.

در نتیجه گرچه قبلا امکان درمان موثر با لیزر موهای کرکی وجود نداشت اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دستگاه جدید Revlite که یک نسل جدید لیزر Q-Switched Nd: Yag است، لیزر موهای کرکی به طور موثر ممکن شده است. البته این نکته را در نظر بگیرید احتمال این که این دستگاه در بسیاری از کلینیک های ایران موجود باشد بسیار کم است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیزرموهای زائد به متخصص پوست و مو و کلینیک پوست و مو و و زیبایی و لیزر دکتر مسعود جعفری مراجعه کنید.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بفرست به دوستات :
فهرست