بدون دیدگاه

پلاژن

پلاژن یک درمان مفید برای به دست اوردن ظاهری جوان تر، تازه تر و بهتر به نظر رسیدن طبیعی پوست است. در طی این درمان سه فرآیند مختلف ترکیب شده که هم برای بیرون پوست مفید است و هم درون آن و با استفاده از درمان های مورد تائید کلینیکی سبب بازسازی طبیعی می شود.

پلاژن

پلاژن برای انواع پوست، سنین و نیازهای پوست قابل پیشنهاد است و نتایج سریع و طولانی به همراه دارد. این درمان برای منظورهای سفت کردن پوست و ضد پیری مفید آن است و همچنین برای رفع دیگر مشکلات پوستی همچون چروک، آکنه، اسکار، چربی سخت زیر پوست نیز کاربرد دارد.

فواید پلاژن

  • کاهش چربی و بهبود گردش خون
  • کاهش و بهبود سلولیت با کم کردن چربی زیر پوست و سفت کردن پوست
  • بهبود اسکرچ مارک ها با بهبود متابولیسم
  • کاهش چربی سخت شده و مقاوم در بخش های مختلف بدن
  • حجم دادن به پوست در مناطقی مثل دست که زود ججم خود را از دست می دهند و چروک به نظر می رسند.
  • کانتور بدن و سفت کردن پوست با گرما دادن به لایه های پوست برای سفتی و حفظ کشش و سفتی پوست

اثر درمان با پلاژن

1-حرارت

مقدار انرژی که در این درمان وجود دارد سبب گرم کردن لایه بافت چربی می شود. این گرما روی متابولیسم رسوب چربی اثر می گذارد و چربی را از سلول ها به ماتریس سلولی ارسال می کند که سبب تجزیه چربی های انباشته در سلول می شود.

پلاژن

2-آزادسازی

این چربی خارج شده به منظور حفظ انرژی بدن  استفاده می شود و با ورزش کردن این سلول های چربی به عنوان غذا مورد مصرف قرار می گیرند. این فرآیند کمک می کند که چربی های انباشته شده در یک منطقه از بدن را با انتخاب خود متابولیزه کنید.

3-تغییر شکل، سفت کننده و صاف کنندگی

انرژی تثبیت شده سبب گرم کردن فیبر های کلاژن درون درمیس می شود و سبب انقباض پوست می شود. این فرآیند این امکان را به پوست می دهد که سفت تر و صاف تر شود. به طور همزمان اثر گرما روی سرعت متابولیسم نیز موثر است که باعث تشکیل کلاژن و سفت شدن دائمی پوست می شود.

نحوه درمان با پلاژن

دستگاه پلاژن با سری حاوی سوزن های بسیار ریز، امواج رادیویی بی خطر را به پوست منتقل می کند و سیستم دینامیکی عضلات صورت را فعال می کند و در نتیجه این گرما دادن به پوست روی فیبر های کلاژن و لایه چربی اثر می گذارد تا نتایج مفید و مورد انتظار به وقوع بپوندد.

این روش بدون درد و بدون زمان ریکاوری است و اثر گذاری ان بسیار سریع است به طوری که فرد بعد از یک جلسه درمان با پلاژن متوجه اثرات آن می شود.

پلاژن

 

مراقبت های پس از درمان با پلاژن

  • ممکن است پوست کمی حساس شود و به همین علت باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب و دماهای بالا مثل سونا و حمام داغ خودداری کرد.
  • حتما از کرم های ضد آفتاب با SPF 50 بعد از درمان استفاده نمایید.
  • ممکن است کمی جای سوزن ها به صورت نقاط قرمز باقی بماند که در کمتر از سه روز بهبود می باید.
  • از کمپرس سرد استفاده نکنید زیرا روند اثر گذاری این درمان با ایجاد گرما در لایه های پوست است و سرما سبب تداخل با اثر درمان می شوند.

جمع بندی

در مجموع پلاژن یک دستگاه است که در آن با ترکیب سه روش درمانی کلینیکی و مورد تائید سبب نتایج در بهبود ساختار پوست و رفع بسیاری از مشکلات پوستی می شود. این روش با توجه به مشکلات صورت فرد به طور تخصصی برای هر فرد عمل می کند و برای انواع پوست، سنین و مشکلات پوستی اثرگذار است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلاژن و انجام مشاوره ی رایگان به کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعفری مراجعه نمایید.

 

 

بفرست به دوستات :
فهرست