بدون دیدگاه

تفاوت مزوتراپی و پروفایلو

در این مقاله قصد داریم اطلاعات مفیدی درباره ی تفاوت مزوتراپی و پروفایلو و همچنین معرفی هر یک از این روش های جوان سازی به صورت جدا گانه بپردازیم. پس در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

قبل از هر چیز شما باید بدانید که این روش های جوان سازی در واقع جنبه ی درمانی دارند و ممکن است برای همه افراد مناسب نباشند و اثر بخشی لازم را نداشته باشند بنابراین پیش از انجام این کار از پزشک مربوطه مشاوره بگیرد و اطلاعات تان را در این رابطه بالا ببرید تا تفاوت مزوتراپی و پروفایلو را بدانید و به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

عوارض تزریق ژل گونه

مزوتراپی یک روش درمانی:

اشتباه نکنید مزوتراپی نوعی از عمل جراحی نیست. اگر بخواهیم این مفهوم را ساده تر توضیح دهیم باید بگوییم که در این روش به جای خوردن نوعی از دارو که شامل عصاره ی برخی از گیاهان، ویتامینه ها و مقادیر قابل توجهی از مواد هومیوپاتیک و … می باشد، آن را به صورت مستقیم در فواصل منظم به پوست تزریق می شود. این عمل موجب آبرسانی هرچه بیشتر به پوست انجام میشود و داری ممنوعیت گروه خاصی برای استفاده نیست و تقریبا همه ی افراد بالای ۲۵ می توانند از این روش بهره ببرند اما بهتر است که این کار زیر نظر و مشاوره ی  پزشک متخصص انجام یابد.

روش درمانی مزوتراپی برای انواع زیادی از مشکلات پوستی استفاده می شود و به عنوان یک درمان قطعی و کار آمد مورد استقبال افراد قرار گرفته است. از جمله ی این ناهنجاری های پوستی که مزوتراپی به بهبود آن ها کمک می کند، می توان به  لک های حاملگی و لک های پوستی، جلوگیری از ریزش مو و تقویت و رویش مجدد مو ها، درمان افتادگی پلک، رفع تیرگی و یا پف زیر چشم، درمان افتادگی پوست و کشیدن پوست، ترک های پس از بارداری،  درمان غبغب و بسیاری دیگر اشاره کرد.

هنگامی که می بینیم پوستی دچار چروک شده است در واقع به این معنا می باشد که پوست دچار شکستگی های عمیقی است که نمی توان آن را با کرم های رایج در بازار بهبود بخشید؛ چراکه این کرم ها قادر به باز سازی پوست نیستند و تنها موجب جلوگیری از آن ها می شوند. بنابراین شاید موثر ترین روش برای بهبود این مشکل پوستی استفاده از روش درمانی مزوتراپی می باشد.

روش های ترکیبی در مزوتراپی همواره از بهترین انواع آن می باشد چرا که علاوه بر بهبود مشکلات پوستی، آن ها را یک دست تر می کند و در واقع برخی از قسمت هایی را که دچار فرو رفتگی می باشند را پر خواهد کرد. تغییرات وارده بر پوست در این روش از جلسات سوم به بعد بیشتر نمود دارد.

یکی از کار های جذابی که در این نوع از روش درمانی انجام می شود قطعا درمان موضعی چاقی می یاشد که در آن تنها با افزایش متابولیسم آن بخش از بدن، سوخت و ساز آن را افزایش داده و همچنین مانع از افتادگی و شل شدگی آن خواهد شد.

تفاوت مزوتراپی و پروفایلو

پروفایلو یک روش درمانی:

در چند سال اخیر این روش بسیار مورد توجه قرار گرفته؛ همچنین پروفایلو جایزه برترین محصول ابتکاری را در حوزه زیبایی در سال ۲۰۱۹ دریافت کرده است. پروفایلو پوست را آبرسانی کرده و آن را سفت می کند؛ پروفایلو با کلاژن سازی در زیر پوست به باز سازی پوست کمک شایانی می کند. این کار با تزریق هیالورونیک به پوست انجام می شود اما نکته ی حائز اهمیت در این باره آن است که هیالورونیک ها همواره در زیر پوست ما وجود دارد و حافظ رطوبت پوست ما است. بنابراین پروفایلو تنها در نقش یک آبرسان بسیار قوی ظاهر می شود تا بتواند این رطوبت را به هیالورونیک های موجود در زیر پوست برساند. پروفایلو در واقع کار همان لیفت صورت را انجام می دهد اما بدون ژل های مصنوعی. این روش کاملا طبیعی می باشد و هیچ گونه عارضه ای ندارد و به طور طبیعی سستی پوست را کند می کند و روند پیری را به عقب می اندازد اما قطعا معجزه نمی کند و اثر دائمی بر پوست ندارد بلکه همانگونه که گفته شد تنها روند پیری را به تاخیر می اندازد.

اما به طور کلی پروفایلو نقاط مثبت بسیار زیادی دارد که این نقاط مثبت و اثر بخش افراد زیادی را به خود جذب کرده است؛ از جمله این اثر بخشی ها شفافیت پوست، هیدراته شدن پوست و… می باشد.

تفاوت مزوتراپی و پروفایلو

تفاوت مزوتراپی و پروفایلو:

  • تفاوت مزوتراپی و پروفایلو در اختلاف قیمت میان آن دو است.
  • تفاوت مزوتراپی و پروفایلو در افزایش حجم در نواحی متفاوت پوستی می باشد.
  • تفاوت مزوتراپی و پروفایلو در توصیه ها و در واقع باید ها و نباید های پیش از انجام این روش ها و مراقبت های بعد از آن می باشد.
  • تفاوت مزوتراپی و پروفایلو در قابلیت استفاده و به کار گیری مزوتراپی در قسمت های متفاوت بدن می باشد در صورتی که پروفایلو بیشتر برای استفاده در صورت کاربرد دارد.
  • تفاوت مزوتراپی و پروفایلو در کیفیت بی رقیب پروفایلو با دیگر انواع روش های جوانسازی می باشد.
  • تفاوت مزوتراپی و پروفایلو در نمود پیدا کردن تاثیر کامل روش بر روی پوست می باشد که در پروفایلو این زمان طولانی تر می باشد.
  • از دیگر تفاوت مزوتراپی و پروفایلو می توان به ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی آن ها اشاره کرد که در پروفایلو هیالورونیک و در مزوتراپی هومیوپاتیک می باشد.
  • تفاوت مزوتراپی و پروفایلو در سن افرادی است که از آن ها استفاده می کنند. شروع مزوتراپی از ۲۵ سال به بالا و سن افراد برای پروفایلو باید بالای ۳۰ سال باشد.
  • تفاوت مزوتراپی و پروفایلو در مواد تشکیل دهنده ی آنان نیز می باشد؛ چراکه برای تولید مزو از مواد دیگری در کنار ماده ی اصلی آن استفاده می شود و به عبارتی داری افزودنی های دیگری می باشد؛ اما در پروفایلو تنها ماده ای که در آن به کار گرفته شده هیالورونیک می باشد.
  • تفاوت مزوتراپی و پروفایلو در مدت دوام آن ها نیز می باشد. این امر با توجه به پوست افراد ممکن است متفاوت باشد اما به طور میانگین میزان دوام پروفایلو ۶ ماه و مزوتراپی تا ۱ سال ممکن است باشد.

همه ی این موارد از جمله تفاوت مزوتراپی و پروفایلو می باشند که قبل از اقدام برای انجام آن ها باید دانست و به درستی آن ها را بررسی کرد تا از بروز هر گونه مشکل جلوگیری کرد.

تفاوت مزوتراپی و پروفایلو

جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره ی رایگان به کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعفری مراجعه نمایید.

بفرست به دوستات :
فهرست