عوارض لیفت بینی با نخ

لیفت با نخ روشی است که در آن به آسانی با جا گذاری نخ هایی از جنس نخ های زیستی قابل جذب می توان سبب شکل دهی به نوک و پل دماغ شد. این نخ ها به وسیله سوزن های مخصوص کانولا به یر پوست منتقل می شوند و با محکم کردن آن ها پزشک می تواند شکل بینی را مطابق میل شما تغییر دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیفت با نخ به مقاله ی “جوانسازی پوست با لیفت با نخ” از همین سایت مراجعه نمایید.

عوارض لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ این روز ها به خصوص در میان آسیایی ها محبوب شده است. علت آن ریکاوری و استراحت کوتاه مدت، هزینه کم تر نسبت به جراحی، آسان و سریع تر بودن این فرآیند و از همه مهمتر عوارض جانبی کمتر این روش نسبت به روش جراحی و حتی نسبت به دیگر روش های غیر جراحی مثل فیلر است.  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیفت بینی با نخ به مقاله ی “لیفت بینی با نخ (2019)” از همین سایت مراجعه نمایید.

آیا این نخ ها ایمن هستند؟

این نخ های مخصوص که در روش لیفت بینی با نخ استفاده می شونداز جنس PDO تشکیل شده اند. ایمنی نخ های PDO برای استفاده در بدن انسان تائید شده است و نخ به مرور زمان حل و جذب می شود ولی نتایج آن بین یک تا دو سال باقی می ماند.

عوارض لیفت بینی با نخ

نخ های ساده با سرعت بیشتری جذب می شوند ولی نخ های ضخیم تر نیز ممکن است از زیر پوست دیده شوند بنابراین پزشک متخصص پوست و مو با بررسی پوست شما باید نوع نخ را برای استفاده انتخاب کند. در این روش نخ های کاگ به طور عمومی توصیه می شوند و نتایج مناسبی را به همراه دارند. تجربه پزشک در انتخاب و جاگذاری نخ ها در جلوگیری از بروز عوارض نقش تاثیرگذاری دارد.

عوارض لیفت بینی با نخ

  • بلافاصله پس از درمان احتمال قرمزی و تورم پوست بینی وجود دارد.
  • برای بهبود تورم بهتر است 3 الی 4 روز استراحت نمایید.
  • نتایج بلافاصله پس از درمان مشخص می شود ولی با جذب کامل نخ ها و ترشح کلاژن نتایج بهتر نیز می شوند.
  • احتمال کبودی وجود دارد.
  • احتمال عفونت هرچند کم است ولی وجود دارد.
  • احتمال مشخص بودن نخ از زیر پوست در صورتی که نخ مناسبی انتخاب نشده باشد و عمق قرار دادن نخ ها کم باشد وجود دارد.
  • احتمال نامتقارن بودن لبه یا تیغه بینی در صورت قرار گیری نادرست نخ ها وجود دارد که یک پزشک با تجربه از این عارضه تا حد زیادی جلوگیری می کند.
  • درد در ناحیه درمان که برای چند روز اول طبیعی است و پزشک مسکن تجویز می کند.

عوارض لیفت بینی با نخ

جهت کسب اطلاعات ببشتر در مورد لیفت بینی با نخ و انجام مشاوره رایگان به کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعفری مراجعه نمایید.

بفرست به دوستات :
فهرست