بوتاکس پیشانی در مردان

بوتاکس پیشانی مردان یکی از مواردی است که امروزه درخواست های آن به شدت بالا رفته و بیشتر افراد خواستار انجام آن هستند. علاوه بر زنان که درصد خیلی بالایی از آن ها بوتاکس پیشانی و صورت را در اولویت خود قرار داده اند، بوتاکس پیشانی مردان هم از مواردی به شمار می رود که 20 درصد از آقایان به دنبال آن هستند.

جالب است بدانید بوتاکس پیشانی مردان بیشتر از اینکه برای زیبایی باشد، در زمانی انجام می گیرد که افراد از میگرن یا تعرق زیاد رنج می برند و به دنبال از بین رفتن آن هستند. البته انجام بوتاکس پیشانی مردان در نواحی مختلف به توصیه پزشک صورت می گیرد.

برای ساخت بوتاکس از سم بوتولینوم استفاده می کنند که با تاثیر گذاری بر روی عضلات، آن ها را برای مدت زمانی به صورت موقت فلج می کند. چین و چروک هایی که در طول زمان بر روی پوست ایجاد می گردد، به دلیل حرکت ارادی و غیر ارادی ماهیچه های پیشانی و صورت می باشد. از آنجایی که تزریق بوتاکس می تواند برای مدتی اعصاب و غدد را از کار بیندازد، برای اهداف درمانی هم کاربرد زیادی دارد و تیک های عصبی یا سردرد های زیاد و… را از بین می برد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بوتاکس به مقاله ی “مهم ترین نکات بوتاکس چیست؟” از همین سایت مراجعه نمایید.

البته آقایان نه تنها برای هدف های درمانی که برای جوانسازی پوست خود هم بوتاکس پیشانی مردان را انجام می دهند و درصد زیادی هم از انجام آن راضی می باشند.

انجام بوتاکس پیشانی مردان به چه صورت است؟

روش انجام تزریق بوتاکس پیشانی مردان و بوتاکس خانم ها با هم فرق دارد.

بوتاکس پیشانی مردان

 از آنجایی که مردان از حرکات بندی و شدید و سنگینی برخوردار هستند و مدت زمان بیشتری را در زیر نور افتاب در طول روز تجربه می کنند و همچنین متابولیسم کمتری نسبت به زنان دارند، باعث شده است شیوه بوتاکس پیشانی مردان با خانم ها متفاوت باشد.

نه تنها روش تزریق بوتاکس، بلکه مقدار، نوع آن و تعداد دفعات تزریق آن هم برای پیشانی مردان با خانم ها فرق دارد و دلیل آن میزان چین و چروک بیشتر در پیشانی مردان می باشد. همچنین عضلانی بودن صورت آقایان موجب شده است پزشک متخصص زیبایی، بوتاکس بیشتری و نوع خاصی از آن را برای تزریق به پیشانی مردان در نظر بگیرد.

دوره تاثیر گذاری بوتاکس پیشانی مردان نسبت به خانم ها کوتاه تر است و در مدت زمان کوتاهی فرد مورد نظر دوباره نیاز به انجام بوتاکس پیدا می کند. با پشت سر گذاشتن چند دوره، آقایان می توانند به نتیجه ای که از تزریق بوتاکس انتظار دارند، دست پیدا کنند.

چه مراقبت هایی بعد از بوتاکس پیشانی مردان باید انجام شود؟

بعد از تزریق بوتاکس پیشانی مردان تا 3 روز انجام برخی از فعالیت ها باید به حداقل برسد، تا نه تنها از شاهد تاثیر بوتاکس پیشانی مردان باشید بلکه امکان بروز هر نوع مشکلاتی تا حد زیادی کاهش پیدا کند. از مهمترین مراقبت هایی که نیاز است آقایان به آن ها بعد از بوتاکس توجه کنند، عبارتند از:

عدم ماساژ و حتی دست زدن به قسمتی که بوتاکس تزریق شده برای مدت زمان دو روز

بعد از تزریق بوتاکس پیشانی مردان تا دو روز نباید به حمام بروند.

بوتاکس پیشانی مردان

هرگونه فعالیت ورزشی و یا رفتن به باشگاه را تا سه روز باید به تاخیر بیاندازند.

از قرارگرفتن در زیر نور خورشید برای مدت زمان طولانی خودداری کنند.

هرگونه فعالیت سنگین و با تحرک زیاد تا دو روز نباید انجام شود.

حواستان باشد که محلی که تزریق بوتاکس انجام شده را تحریک نکنید.

بعد از گذشت هفت ساعت از تزریق بوتاکس می توانید دراز بکشید و بخوابید و قبل آن نباید استراحت کنید.

تا سه روز بعد از تزریق بوتاکس، از مصرف جنسینگ، ویتامین ای، سیر و زنجبیل خودداری کنید.

تا یک روز بعد از تزریق،سفر هوایی به هیچ عنوان نباید داشته باشید.

عدم رعایت هرکدام از موارد ذکر شده در بالا، با احتمال انتقال بوتاکس تزریق شده به دیگر نواحی همراه است و در عملکرد بخش های دیگری از عضلات اختلال ایجاد می کند. پس حتما مراقبت های لازم را انجام دهید.

تزریق بوتاکس پیشانی برای چه افرادی توصیه نمی شود؟

یک سری از گروه های خاصی وجود دارند، که مصرف بوتاکس به هیچ عنوان برایشان توصیه نمی شود و در صورت انجام مشکلات زیادی را به همراه دارد و باعث به وجود آمدن واکنش های آلرژیک در فرد مورد نظر خواهد شد و با وارض زیادی برای سلامتی فرد را در پی دارد.

گروه اول می توان به افرادی که سن آن ها به 18 سال نرسیده و افرادی که بالای 75 سال سن دارند، اشاره کرد.

انجام تزریق بوتاکس برای خانم های باردار هم به هیچ وجه توصیه نمی شود.

افرادی که با بیماری انعقاد خون دست و پنجه نرم می کنند و از داروهای انعقادی مصرف می کنند، از تزریق بوتاکس باید خودداری کنند.

بوتاکس پیشانی مردان

افرادی که بیماری قلبی و عروقی دارند و همچنین دچار بیماری عفونی هستند، بوتاکس برایشان خطرناک است.

همچنین بوتاکس پیشانی برای افرادی که دو هفته از انجام واکسیناسیون آن ها می گذرد، ممنوع است.

بوتاکس پیشانی مردان چه مراحلی دارد؟

در مرحله اول پزشک متخصص پوست و مو باید به بررسی بیماری های احتمالی فرد مورد نظر و داروهایی که مصرف می کند، بپردازد و سپس تزریق بوتاکس را با استفاده از سوزن های ریز و مخصوصی که وجود دارد، در زیر پوست فرد شروع کند. البته میزان تزریق بوتاکس به پیشانی، بستگی به عمیق بودن چروک ها و خطوط و همچنین وسعت محل مورد نظر دارد.

بعد از انجام تزریق بوتاکس، فرد باید تا چند ساعت از دراز کشیدن خودداری کنید، زیرا احتمال انتقال بوتاکس به دیگر نواحی صورت وجود دارد. حواستان باشد که محل تزریق شدن را ماساژ ندهید. در صورت داشتن ورم در ناحیه مورد نظر، می توان با کمپرس سرد آن را کاهش داد.

نتیجه تاثیر بوتاکس در پیشانی مردان، سه تا هفت روز بعد از انجام تزریق قابل مشاهده خواهد بود و اوج تاثیر گذاری در هفته دوم پس از بوتاکس می باشد.

مدت زمان انجام تزریق بوتاکس پیشانی بسیار کم است و بعد از چند دقیقه تمام می شود و زمان زیادی نیاز ندارد.

از آنجایی که تزریق بوتاکس از نظر درمانی و زیبایی با کاربرد زیادی همراه می باشد و توانایی از بین بردن هرگونه چین و چروکی در اثر فعالیت زیاد ماهیچه ها وجود آمده است را دارد، حتما استفاده از آن پیشنهاد می شود.

بوتاکس پیشانی مردان

همان طور که می دانید خطوط پیشانی آقایان هم در اثر کارکردن در زیر نور آفتاب به وجود می آید، که بوتاکس پیشانی به آن ها در رفع چین و چروک کمک زیادی خواهد کرد و بوتاکس پیشانی مردان یکی از کاربردی ترین روش های بوتاکس به شمار می رود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بوتاکس پیشانی و انجام مشاوره ی رایگان به کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعغری مراجعه نمایید.

بفرست به دوستات :
فهرست